Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Zeytinburnu Bilgi Evleri üyeleri bayram tebriği gönderme kampanyasına Cumhurbaşkanı Gül'den bir teşekkür mektubu geldi

14 Aralık 2011 Çarşamba 21:17
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bir nostaljiyi canlandırmak amacıyla Zeytinburnu Bilgi Evleri tarafından Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nde (ZKSM) düzenlenen ‘Bayram Tebriği’ gönderme etkinliğinde, bilgi evi üyeleri tarafından kendisine gönderilen bayram tebriklerini karşılıksız bırakmadı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bir nostaljiyi canlandırmak amacıyla Zeytinburnu Bilgi Evleri tarafından Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nde (ZKSM) düzenlenen ‘Bayram Tebriği’ gönderme etkinliğinde, bilgi evi üyeleri tarafından kendisine gönderilen bayram tebriklerini karşılıksız bırakmadı.  Özel Kalem Müdürü Hüseyin Avni Karslıoğlu aracığıyla bilgi evi üyelerine bir teşekkür mektubu gönderen Cumhurbaşkanı Gül’ün jesti bilgi evi üyelerine büyük mutluluk ve gurur yaşattı.

 Geçtiğimiz Ekim ayında  ‘En çok Çocukla Yüz Boyama Rekoru’na imza atan Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, Kurban Bayramı öncesinde de ‘En Çok Çocukla Aynı Anda Bayram Tebriği Gönderme Rekoru’nu kırmak amacıyla ZKSM’de bir etkinlik düzenlemişti.

Teknolojiye yenilerek artık tamamen unutulan ‘bayram tebriği’ gönderme geleneğine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen bu ‘nostaljik’ rekor denemesinde; bilgi evi üyeleri, başta Vanlı depremzede çocuklar olmak üzere aralarında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de olduğu çeşitli kurum ve kuruluşlara 2 bin bayram tebriği gönderdi.

Kurban Bayramı vesilesiyle gönderilen tebrik kartlarının ulaştığı adreslerden biri de Çankaya Köşkü’ydü…  Zeytinburnu bilgi evi üyeleri tarafından kendisine gönderilen bayram tebriklerine kayıtsız kalmayan Cumhurbaşkanı Gül,  Özel Kalem Müdürü Hüseyin Avni Karslıoğlu aracığıyla bilgi evi üyelerine bir teşekkür mektubu gönderdi. Yazdıkları tebrik kartlarının cevapsız kalmaması bilgi evi üyelerine büyük mutluluk ve gurur yaşattı

gul2.jpg

gul3.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar