Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

YERELSEN’in genişletilmiş istişare kurulu toplantısında teşkilatlanma çalışmalarının hızlandırılması vurgusu öne çıktı

07 Nisan 2011 Perşembe 00:19
Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN) Genişletilmiş İstişare Kurlu Toplantısı, Yalova’da gerçekleştirildi. Toplantıya YERELSEN Genel Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları ve belediye iştiraklerinin yöneticileri katıldı.

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (YERELSEN) Genişletilmiş İstişare Kurlu Toplantısı, Yalova’nın Termal İlçesi’nde bulunan Thermalium Park Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya YERELSEN Genel Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları ve belediye iştiraklerinin yöneticileri katıldı.

ÜYELER DAHA FAZLA ÇALIŞMALI

Toplantıda bir konuşma yapan YERELSEN Genel Başkanı Zeki Toçoğlu, YERELSEN’in teşkilatlanma çalışmalarının hızlandığını söyledi. Katılımlarından dolayı üyelere teşekkür eden Toçoğlu, üyelerin çalışmalarda daha fazla yer almaları gerektiğini vurguladı. YERELSEN Genel Sekreteri Mümtaz Uzun ise YERELSEN’in çalışmaları hakkında bilgi verirken toplu iş sözleşmeleri hakkında değerlendirme yaptı. 2011 yılındaki sözleşmeler ve faaliyetlerle ilgili sunum yapan Uzun, teşkilatlanma çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini vurguladı.

KAYNAŞMA FIRSATI BULDULAR

Toplantıya ev sahipliği yapan Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal ise YERELSEN’e yeni üye olduklarını belirterek, yapılan toplantının özellikle kaynaşma noktasında çok önemli olduğunu vurguladı. Koçal, Yalova’da bulunan bütün belediyelere YERELSEN’e üye olmaları tavsiyesinde bulundu.

yerelsen2.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar