Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yenimahalle Belediyesi ve Yenimahalle Muhtarlar Birliği, 20nci yılını dolduran muhtarları bir araya getirdi

23 Ekim 2011 Pazar 14:36
Muhtarlık görevinde 20 yılını tamamlayan Ankaralı muhtarlar Yenimahalle’de buluştu. Yenimahalle Belediyesi ve Yenimahalle Muhtarlar Birliği, 20nci yılını dolduran muhtarları belediye içinde bulunan Yeni Salon’da öğle yemeğinde bir araya getirdi.

Muhtarlık görevinde 20 yılını tamamlayan Ankaralı muhtarlar Yenimahalle’de buluştu. Yenimahalle Belediyesi ve Yenimahalle Muhtarlar Birliği, 20nci yılını dolduran muhtarları belediye içinde bulunan Yeni Salon’da öğle yemeğinde bir araya getirdi. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Başkan Yardımcısı Şenol Balaban ve Erhan Aras’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe, Yenimahalle Kaymakamı Meftun Dallı, İlçe Emniyet Müdürü Zeki Aygümüş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldırım, Nüfus Müdürü Belkız Şerife Erdem, Başkent Muhtarlar Federasyon Başkanı Kemal Kuşdoğan katıldı.

Muhtarlara 20.yıl ödülü

Yemek öncesi bir konuşma yapan Yaşar, belediye ile vatandaş arasındaki ilk bağı muhtarların kurduğunu söyleyerek muhtarların önemine dikkat çekti. Bölge sorunları ve çözüm önerileri hakkında muhtarlarla sürekli iş birliği içerisinde olduklarını belirten Yaşar, “Yaptığımız toplantılarda sizden gelen soru ve sorunlara anında çözüm bulup, her mahallenin hak ettiği değeri kazanmasını sağlıyoruz” diye konuştu.Muhtarların, hizmetlerinden dolayı plaket aldığı yemekte, hizmette otuz yedi yıllını dolduran Dodurga Mahallesi Muhtarına plaketini Başkan Yaşar verdi. Başkent Muhtarlar birliği tarafından Başkan Yaşar, Başkan Vekili Bal, Başkan Yardımcıları Balaban ve Aras’a Yenimahalle’ye yaptıkları hizmetler ve muhtarlara verdikleri destekten dolayı plaket verilen yemekte Yaşar’a plaketini Yenimahalle Kaymakamı Meftun Dallı verdi.

 Muhtarlar Yenimahalle Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü Personelini de özverili çalışmalarından dolayı plaketle ödüllendirdi.

yenimahalle2.20111023143916.jpg

yenimahalle3.20111023143930.jpg

yenimahalle4.20111023143948.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar