Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yenimahalle Belediyesi AKOS teknolojisi ile Yenimahallelilere, kısa sürede işlemlerini yapabilme ve Vip hizmeti sağlıyor

29 Şubat 2012 Çarşamba 16:39
Belediyenin kısa bir süre önce uygulamaya geçirdiği AKOS teknolojisi ile (Akıllı Kent Otomasyon Sistemi) tanışan Yenimahalleliler, kısa sürede işlemlerini yapabilme ve Vip hizmet almanın mutluluğunu yaşıyorlar. Yenimahalleliler, AKOS teknolojisi ile donatılan resepsiyon hizmeti sayesinde belediye işlemlerini daha hızlı ve bürokrasiye takılmadan gerçekleştirebiliyorlar

Yenimahalle Belediyesi vatandaşlar için teknolojinin tüm imkanlarını sonuna kadar kullanmaya devam ediyor. Belediyenin kısa bir süre önce uygulamaya geçirdiği AKOS teknolojisi ile (Akıllı Kent Otomasyon Sistemi) tanışan Yenimahalleliler, kısa sürede işlemlerini yapabilme ve Vip hizmet almanın mutluluğunu yaşıyorlar. Yenimahalleliler,  AKOS teknolojisi ile donatılan resepsiyon hizmeti sayesinde belediye işlemlerini daha hızlı ve bürokrasiye takılmadan gerçekleştirebiliyorlar.

Birkaç dakikada çözüm

Belediyeye girdiği andan itibaren konusunda uzman güler yüzlü personeller tarafından karşılanan vatandaşlar, kurulan AKOS Programı ile işlerini kolaylıkla halledebilmenin rahatlığını yaşıyorlar. Vatandaşlar, belediye işlemlerinin tek bir noktada toplandığı resepsiyon da, ön başvurular, dilekçeler, askeri aile yardımı başvurusu, iş yeri açma ruhsatı başvurusu, müdürlüklerle ilgili bilgi edinme, vatandaş sorularına yanıt, sorunlarına çözüm bulma gibi işlemleri birkaç dakika içinde yapabiliyor.

Güler yüzlü hizmet

Belediyeyle ilgili tüm başvuruların alındığı resepsiyon da; işlemlerini halledemeyen vatandaşlara ise hostesler eşlik ediyor. Özellikle yaşlı ve engelli vatandaşlar için büyük kolaylık sağlayan sistem sayesinde güler yüzlü ve konusunda uzman personel ile hizmet alan vatandaşlar, belediye tarafından sunulan ikramları yiyip içerken, işlemlerinin tek noktadan halledilmesinin mutluluğunu yaşıyorlar.

yenimahalle4.20120229164443.jpg

yenimahalle3.20120229164453.jpg

yenimahalle2.20120229164503.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar