Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Başkan Yardımcısı Şenol Balaban, devam eden asfalt çalışmalarını yerinde denetledi.

06 Ağustos 2012 Pazartesi 20:52
Batıkent Çakırlar Bölgesi’nde hem yeni açılan yolları hem de mevcut yolların asfalt çalışmalarını inceleyen Yaşar ve Balaban, işçilerle sohbet etti, çalışmalarında hızlı ve daha özenli olmalarını istedi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Başkan Yardımcısı Şenol Balaban, devam eden asfalt çalışmalarını yerinde denetledi. Batıkent Çakırlar Bölgesi’nde hem yeni açılan yolları hem de mevcut yolların asfalt çalışmalarını inceleyen Yaşar ve Balaban, işçilerle sohbet etti,  çalışmalarında hızlı ve daha özenli olmalarını istedi.

Gündüz 40 dereceyi aşan sıcaklara rağmen asfalt çalışmalarına ara vermeden devam eden belediye ekipleri, ilçe genelinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu yaz, 150 bin ton asfalt dökeceklerini belirten Yaşar, asfalt kaplama çalışmalarına bütün hızıyla devam ettiklerini ve  Yenimahalle genelinde asfaltsız yol bırakmayacaklarını söyledi. Vatandaşlar ise altyapı çalışmaları nedeniyle Yaşar’a teşekkür ettiler.
Yenimahalle Sokaklarının Sıkıntısı Bitecek

Büyükşehir, BOTAŞ ve Enerjisa’nın çalışmaları nedeniyle kaldırım ve yolları bozulan Yenimahalle Merkez’i de gezen Yaşar ve Balaban, çalışmaların en kısa zamanda bitirileceğini söyledi. Yaşar, “Zorunlu gecikmeye neden olan alt yapı çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz Yenimahalle merkezin tüm bordür, tretuar ve asfalt kaplama çalışmalarını yeniden yapacağız. Bizden kaynaklanmayan bu sıkıntı için vatandaşlarımızdan özür diliyoruz, en kısa zamanda yolları yenileyeceğiz. Bu zamana kadar çalışmaların bitmesini bekledik”dedi.  

yenimahalle2.20120806205414.jpg

yenimahalle3.20120806205439.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar