Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “9. eTR Ödülleri” töreninde YeniKart Projesi ile Jüri Özel Ödülü’nü aldı.

20 Aralık 2011 Salı 21:49
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı(TBV) tarafından, AVEA ana sponsorluğunda gerçekleştirilen “9. eTR Ödülleri” töreninde YeniKart Projesi ile Jüri Özel Ödülü’nü aldı.

Yenimahalle Belediyesi yaptığı çalışmalar ile takdir toplamaya devam ediyor. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı(TBV) tarafından, AVEA ana sponsorluğunda gerçekleştirilen  “9. eTR Ödülleri” töreninde YeniKart  Projesi ile Jüri Özel Ödülü’nü aldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) Tören Salonu’nda gerçekleşen ödül töreninde, modern devlet anlayışını destekleyen, şeffaflık sosyal sorumluluk gibi ilkeleri benimsemiş uygulamalar arasında gösterilen Yenikart Projesi’yle Yenimahalle Belediyesi’ne TUSİAD-TBV eTR Yürütme Kurulu tarafından Özel Ödül verildi.

Ödülü Bakan verdi
Yenimahalle Belediyesi adına ödülü,Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın elinden aldı.Yaşar, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz, sadaka kültürene son veren ve insan onuruna yakışır yardımlaşmayı öngören YeniKart ile ödül almaktan gurur duyuyorum” dedi.

Törende Yenimahalle Belediyesi’nin yanı sıra; Büyük Ölçekli Belediye Kategorisi’nde Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (KOSKI), Koski Mobil İş Takip adlı projesiyle , Orta Ölçekli Belediye Kategorisi’nde Fatih Belediyesi, “Fatih Mobil” adlı projesiyle; Küçük Ölçekli Belediye Kategorisi’nde Karasu Belediyesi, “Karasu Akıllı Kent” adlı projesiyle, Küçükçekmece Belediyesi’de “Küçük Kazanımlar” projesiyle ödüle layık görüldü.

yenimahalle2.20111220215226.jpg

yenimahalle3.20111220215248.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu