Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Volvo kamyon, 18. MARBLE - Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’nda vitrine çıkıyor

20 Mart 2012 Salı 10:45
Türkiye pazarında 16 ton ve üzeri ağır ticari kamyon ve çekici segmentinde faaliyet gösteren Volvo Kamyon, Türkiye’nin en büyük ihracat fuarı olarak ön plana çıkan 18. MARBLE - Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’nda yerini alıyor. Volvo Kamyon, Marble Fuarı’nda madencilik ve doğal taş sektörleri için sunduğu özel kamyonlarını sergileyecek.

Geliştirdiği teknolojiler ile sektörde liderliğini sürdüren Volvo Kamyon, İzmir’le özdeşleşen ve kendi kategorisinde dünyanın önde gelen üç büyük fuarı arasında gösterilen MARBLE – İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknoloji Fuarı’na katılıyor. 21-24 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Marble Fuar’ında Volvo Kamyon, madencilik ve doğal taş sektörleri için FMX ve FH  modellerini sergileyecek.

İlk kez 1995 yılında düzenlenen Marble Fuarı, kısa sürede sağladığı başarı ile ülkemizin ilk uluslararası ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor. 18. yaşını kutlayacak Türkiye’nin en büyük ihracat fuarı olan Marble Fuarı’nda doğal taş sektöründeki yenilikler ve gelişmeler paylaşılıyor. Bu anlamda sektörün en önemli araç tedarikçilerinden olan Volvo Kamyon, taş ocaklarındaki tozlu yollarda hatta engebeli arazide yüksek performans ve verimlilik sunan kamyonlarını sektörle buluşturuyor.

Madencilik ve doğal taş sektörleri zorlu işleri beraberinde getiriyor. Bu nedenle taşımacılık ve diğer işlerde kullanılan  kamyonların yüksek performans sunması gerekiyor. Volvo Kamyon’un en ağır nakliye ve inşaat işlerine dayanıklı modelleri hem madencilik hem de doğal taş çalışmalarında ilk tercih oluyor. Volvo, MARBLE 2012’de sunacağı bu modelleri ile kamyon verimliliği, yakıt verimliliği ve işletme verimliliği konularında toplam çözümler sunuyor. Volvo’nun dünyaca ünlü yürüyen aksamı özellikle zorlu arazilerde farkını hissettiriyor. Şasi seçeneklerinin son derece çeşitli olması, kabinlerin konfor ve güvenlik donanımı da pek çok avantaj sağlıyor.

Volvo Kamyon Satış Müdürü Şafak Tuğut yaptığı açıklamada; “Alanında bir dünya markası olan ve bu yıl 18.’sini düzenlenen Marble Fuarı, sektörde büyük bir öneme sahip. Ülkemizin en büyük ihracat ve aynı zamanda uluslararası kabul görmüş ilk sektör fuarı olan Marble, Volvo Kamyon olarak bizim için de özel bir yere sahip. Doğal taş ile madencilik sektörüne ürün ve hizmet tedarik eden bir iş ortağı olmamız nedeniyle bu fuarda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Fuarın tüm katılımcı ve ziyaretçiler açısından farklı iş olanakları da sunacağına yürekten inanıyorum” dedi.

volvo2.20120320104901.jpg

volvo3.20120320104916.jpg

volvo4.20120320104932.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar