Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vali Şükrü Kocatepe’nin Başkanlık ettiği Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı yönetim kurulu toplantısı Kahramanmaraş'ta yapıldı

17 Kasım 2011 Perşembe 02:03
Toplantıya Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz DOĞAKA Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük, Kahramanmaraş İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Özsoy, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO ) Meclis Başkanı Şahin Balcıoğlu katıldı

Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe’nin Başkanlık ettiği Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı yönetim kurulu toplantısı, Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah: “Bugün, geçtiğimiz Ekim ayı içerisinde Hatay ilinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısından bu yana Ajans tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile önümüzdeki dönemde yapılması planlanan çalışmaları değerlendirmek üzere toplanmış bulunuyoruz. Toplantının gündem maddelerine geçmeden önce Ajans faaliyetleri ile ilgili kısa bilgiler vermek istiyorum. 2011 yılı destek programları çerçevesinde Teknik Destek Programı sonuçlarını açıklanmış ve Hatay ilinden 47, Kahramanmaraş ilinden 36 ve Osmaniye ilinde 21 olmak üzere toplam 104 adet proje başarılı bulunmuştur. Başarılı proje sahipleri ile sözleşme imzalamaya başlanmıştır.

Ayrıca, Sosyal Destek Programı (SODES) sonuçlarının açıklanmasında ise son aşamaya gelinmiş olup SODES kapsamında başarılı bulunan projeler kısa bir süre içerisinde kamuoyu ile paylaşılacaktır” dedi.
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı yönetim kurulu toplantısında aşağıdaki gündem maddeleri gereği çalışmalar yürütüldü:

Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim ayları faaliyet raporları hakkında bilgi verilmesi,
Ajansın 2011 Doğrudan Faaliyet Mali Destek Programı proje başvuruları hakkında bilgi verilmesi,
Ajansın 2012 yılı İnsan Kaynakları Politikası hakkında bilgi verilmesi,
2012 yılı Güvenlik, Temizlik ve Araç hizmet alımları hakkında bilgi verilmesi,
2012 yılında katılınması düşünülen fuarlar hakkında bilgi verilmesi,
Bir sonraki toplantı yeri ve zamanının belirlenmesi.

Toplantıya Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz DOĞAKA Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük, Kahramanmaraş İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Özsoy, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO ) Meclis Başkanı Şahin Balcıoğlu ve diğer ilgililer katıldı.

dogaka4.jpg

dogaka3.jpg

dogaka2.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar