Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, kurslarda başarı göstererek sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri tebrik etti

21 Haziran 2012 Perşembe 09:00
Halk Eğitim Merkezi, İSMEK ve Ümraniye Belediyesi’nin verdiği meslek kurslarının önemine değinen Başkan Hasan Can kurslarda başarı göstererek sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri tebrik etti. 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Sergisi, gerçekleştirilen bir törenle açıldı.

Ümraniye Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi ve Necip Fazıl Mahalle Muhtarlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Sergisi, gerçekleştirilen bir törenle açıldı. Törende başarılı kursiyerlere de sertifikaları verildi.

Ümraniye Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi ve Necip Fazıl Mahalle Muhtarlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Sergisi, Necip Fazıl Mahalle Muhtarlığı binasında düzenlenen bir törenle açıldı. Törene Ümraniye Kaymakamı Mustafa Çek, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin Gül, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, Ümraniye Belediyesi birim müdürleri, Necip Fazıl Mahallesi Muhtarı Kadir Delibalta, muhtarlar, vatandaşlar, kursiyerler ve aileleri katıldı.

BAŞKAN HASAN CAN, KURSİYERLERİ TEBRİK ETTİ
Törende bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, kurslarda başarı göstererek sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri tebrik etti. Halk Eğitim Merkezi, İSMEK ve Ümraniye Belediyesi’nin verdiği meslek kurslarının önemine değinen Başkan Hasan Can, şunları söyledi: ‘Becerilerin arttırılması ve yeni becerilerin kazandırılması, ev ekonomisine katkı sağlayacak hale getirilmesi açısından doğrusu çok faydalı birer hizmet. Bu anlamda İstanbul Büyükşehir Belediyemiz, İlçe Belediyeleri ve Halk Eğitim Merkezimiz ciddi bir efor sarf ediyor. Ümraniye’de İSMEK faaliyetlerine devam ediyor. Biz de Ümraniye Belediyesi olarak, Meslek Edindirme Kursları çatısı altında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yine Ümraniye Halk Eğitim Merkezimiz de bu alandaki çalışmalarına devam ediyor. Her biri bir sanat eseri kabilinden güzel şeyler yapılıyor. Her birini kutluyorum.’

Daha sonra söz alan Ümraniye Kaymakamı Mustafa Çek, başarılı kursiyerleri tebrik etti. Kursiyerlerin ortaya çok güzel işler çıkardığını ifade eden Çek, sertifikaları büyük bir özverinin sonucu olarak almaya hak kazanan tüm kursiyerleri kutladı.

Konuşmaların ardından, sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikaları verildi. Başkan Hasan Can ve konuklar daha sonra sergiyi gezdi.

umraniye2.20120620235041.jpg

umraniye3.20120620235101.jpg

umraniye4.20120620235124.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar