Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Turkcell Global Bilgi, Avrupa Çağrı Merkezi 2011 Ödülleri'nde “En İyi Çağrı Merkezi” kategorisinde ikinciliği elde etti

15 Ekim 2011 Cumartesi 12:40
Turkcell Global Bilgi, uluslararası yarışmalarda sağladığı başarılarına yenisini ekleyerek Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. Turkcell Global Bilgi, Call Centre Focus Dergisi’nin her yıl Avrupa'nın önde gelen yüzlerce çağrı merkezi arasında düzenlediği Avrupa Çağrı Merkezi 2011 Ödülleri'nde “En İyi Çağrı Merkezi” kategorisinde ikinciliği elde etti.

İngiltere’de yayınlanan ve Avrupa çağrı merkezi sektörünün en saygın yayını olarak bilinen Call Centre Focus dergisinin Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yer alan çağrı merkezleri arasında düzenlediği yarışmada, Turkcell Global Bilgi, “Avrupa’nın En İyi 2. Çağrı Merkezi”ödülünü kazandı.

Turkcell Global Bilgi; müşteri hizmetleri, teknolojik alt yapı, çağrı merkezini arayan müşterilerinin beklentilerini karşılamak üzerine geliştirdiği çözüm ve uygulamalarının yanı sıra, kişiselleştirilebilen ve müşteriye kendini özel hissettiren hizmet yaklaşımları ile ödüle layık bulundu.  

Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan, ödüle ilişkin değerlendirmesinde, “12 yıl önce yüzde yüz Turkcell sermayesiyle kurulan şirketimiz katlanarak büyüdü. Yurtiçi ve yurtdışında önemli başarılara imza attı. Avrupa’nın en büyük çağrı merkezlerinin yarıştığı “2011 Avrupa Çağrı Merkezi Ödülleri”nde ülkemizi temsil etmekten ve Türkiye’ye ödül kazandırmaktan dolayı gururluyuz.” dedi.

Her yıl dünyada ilk üçe girmeyi başaran Turkcell Global Bilgi, geçen yıl ContactCenterWorld’un “2010 Top Ranking Performers” ödüllerinde “En İyi Telesatış” kategorisinde hem dünya hem de EMEA bölgesi birincisi olmuştu.

turkcell3.jpg

turkcell2.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar