Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türk Müziği’nin ‘Minik Serçesi’ Sezen Aksu Bursa’da hayranlarına muhteşem bir konser verdi

22 Aralık 2011 Perşembe 22:44
Türk Müziği’nin ‘Minik Serçesi’ Sezen Aksu, Fahir Atakoğlu önderliğinde her biri kendi alanında tanınmış müzisyenlerden oluşan yeni ekibiyle çıktığı Türkiye turnesi kapsamında Bursa Merinos AKKM'de muhteşem bir konser verdi.

Türk Müziği’nin ‘Minik Serçesi’ Sezen Aksu, Fahir Atakoğlu önderliğinde her biri kendi alanında tanınmış müzisyenlerden oluşan yeni ekibiyle çıktığı Türkiye turnesi kapsamında Bursa’da muhteşem bir konser verdi.
 
‘Sezen Aksu Acoustic Band’ projesi kapsamında Türkiye turnesine çıkan Sezen Aksu, Bursa konserinde hem coştu hem coşturdu. Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Osmangazi Salonu’nda gerçekleştirilen konserde, söylediği şarkılarla herkesin gönlüne taht kuran Aksu, dinleyenlere müzik ziyafeti çekti. Salonu tamamen dolduran sevenleri için eski ve yeni albümünden şarkılar söyleyen Sezen Aksu, sahne performansıyla büyük beğeni toplandı. Sanatçının şarkılarına sık sık eşlik eden Bursalılar, konser sonunda Aksu’yu ayakta alkışladı. Aksu, turne kapsamında 24 Aralık'ta Ankara'da, 25 Aralık'ta da Eskişehir'de konser verecek.

Konserin ardından Aksu’ya, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe adına Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Merinos AKKM Genel Koordinatörü Mehmet Semih Pala tarafından İznik çinisi tablo takdim edildi. Programdan çok memnun ayrıldığını söyleyen Sezen Aksu, Bursalılara teşekkür etti. Dinleyenlere müzik ziyafeti çektirdiği için Aksu’ya teşekkür eden Pala da ünlü sanatçıyı tekrar Bursa’da görmek istediklerini söyledi.

sezen2.jpg

sezen3.jpg

sezen4.jpg

sezen5.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar