Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Toprakkale'de verilen iftar yemeğine Kaymakam Murat Kaplay, Belediye Başkanı Sedat Şanal, esnaf ve 1000 kadar vatandaş katıldı

23 Ağustos 2011 Salı 00:04
Toprakkale Atatürk Caddesi çarşı merkezinde verilen yemeğe Toprakkale Kaymakamı Murat Kaplay, Belediye Başkanı Sedat Şanal, diğer daire çalışanları ile esnaflar ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkilikte, çorba, kavurma, pilav, cacık ve şekerpare ikram edildi.

Ramazan ayında Toprakkale İlçe Esnafı bin kişilik Ramazan yemeği verdi.

Toprakkale Atatürk Caddesi çarşı merkezinde verilen yemeğe Toprakkale Kaymakamı Murat Kaplay, Belediye Başkanı Sedat Şanal, diğer daire çalışanları ile esnaflar ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkilikte, çorba, kavurma,  pilav, cacık ve şekerpare ikram edildi.

Geniş bir katılımın olduğu açık hava iftarında, Toprakkale esnaf odası başkanı Bayram Bekirçavuşoglu: “Toprakkale Esnafları olarak Toprakkale ilçe halkı ile iftar yemeğinde bir araya gelmek istedik. Amacımız birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, birlikte orucumuzu açmaktı. Bu güzel günde bizleri davetimize icabet eden Sayın Kaymakamıma, Belediye Başkanıma ve daire amir ve memurlarıma, tüm esnaf arkadaşlarıma ve katılan herkese teşekkür ediyorum. Bu kalabalık gerçekten bizleri sevindirdi. İlk defa yaptığımız toplu iftar yemeğini geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz. Cenabı Allah nice ramazanlar nasip etsin.”dedi.

toprakkale2.20110823001041.jpg

toprakkale3.20110823001053.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar