Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Toprakkale Belediyesi, bozulan yolları yenileyerek, ulaşıma rahatlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

13 Eylül 2011 Salı 23:25
Toprakkale Belediyesi'nce Yol yapım çalışmaları kapsamında Atatürk Caddesinin lise sokaktan değirmen sokaga kadar parke taş döşenmesinin ardından, değirmen sokaktan kanala kadar olan kısmı da asfaltlandı.

Toprakkale Belediyesi, ilçe genelinde bozulan yolları yenileyerek, ulaşıma rahatlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yol yapım çalışmaları kapsamında Atatürk Caddesinin lise sokaktan değirmen sokaga kadar parke taş döşenmesinin ardından, değirmen sokaktan kanala kadar olan kısmı da asfaltlandı. 

Belediye Başkanı Sedat Şanal, yaptığı açıklamada, yaptıkları hizmetlerle Toprakkale'nin şehircilik açısından büyük mesafe kat ettiğini ifade etti.

Altyapı çalışması ile bozulan yolların yenilenmesinin, şehrin gelişmesi adına önemli yer tuttuğuna işaret eden Başkan Şanal, şunları kaydetti:

"Altyapı ve yol çalışmaları, Toprakkale’nin gelişmesi ve büyümesi anlamına geliyor ki, bu da ilçemizin cazibe merkezi olma yolunda ilerlediğinin göstergesidir. Günü kurtarmak amacıyla değil, ilçemizi yarınlarını oluşturmak, sağlam zeminler üzerine oturmuş bir ilçe oluşturmak için çalışıyoruz. Çalışmalarımızı kısa sürede neticelendirip, bu bölgede ulaşıma yeni bir soluk kazandıracağız. Mahalle aralarındaki sokak v cadde asfaltlama işimiz önümüzdeki günlerde hızla devam edecek." dedi.

toprakkale2.20110913232818.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu