Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Toprakkale Belediye Başkanı Sedat Şanal ilçe halkı ile Toprakkale’nin dertlerini paylaştı

14 Ocak 2013 Pazartesi 22:40
Belediye meclis salonundaki toplantıya Siyasi parti temsilcileri, Muhtarlar, Esnaflar, Belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda Toprakkale’nin sorunları dile getirildi.

Toprakkale Belediye Başkanı Sedat Şanal Belediye ve halk kaynaşması için yapılan toplantıda halkın sorunlarını dinledi.
         Belediye meclis salonundaki toplantıya Siyasi parti temsilcileri, Muhtarlar, Esnaflar,  Belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda Toprakkale’nin sorunları dile getirildi.
          Toprakkale Belediye Başkanı Sedat Şanal yapılan hizmetlerin toplum için yapıldığını belirterek “parklarımızdaki çocuk oyun gurupları, oturma grupları, tel çit, köprülerdeki ışıklandırma, dikilen ağaç fidanları bilinçsiz kişiler tarafından tahrip edilerek kullanılamaz hale geldi. Bunu yapanlar vicdanen rahatlar’ mı bilemiyorum….! Kamuya ait bu mallara zarar vererek kendilerinede zarar verdiklerini unutan kimliği meçhul kişileri esefle kınıyorum. Sizlerden ricam ve isteğim bu şahısları el ele vererek tespit edelim.”dedi   
        Göçmenler Mahallesi sakinlerinden Abdullah Şanlı İsimli vatandaş söz alarak “Her kişinin mahallesindeki insanları bilinçlendirmesi gerekiyor” dedi. Göçmenler Mahallesi Muhtarı Ali Doğan “bunları yapanları tespit etmek için hep beraber çalışmalıyız” dedi.
        Toprakkale Esnaf ve sanatkarlar odası Başkanı Bayram Bekirçavuşoğlu ise konu ile ilgili olarak” Bunu yapanlar muhalefet değil bilinçsiz ve cahil insanlardır.”dedi    
        Kışla Mahallesi sakinlerinden Metin Patoğlu bu tür toplantıların daha sık yapılması gerektiğini belirterek “Dertlerimizi, sorunlarımı, sıkıntılarımızı paylaşmalı daha sık bir araya gelmeliyiz.” Şeklinde konuştu.
      Bazı vatandaşların yol, sivrisinek vb gibi konularda sıkıntılarını dile getirmesi üzerine Başkan Şanal “İlçemizin Alt yapı çalışmaları ihtiyaca cevap verir hale gelmiş olup; yol yapım çalışmaları ihtiyaca göre imkanlarımız dâhilinde devam etmektedir. ” dedi.

toprakkale2.20130114224251.jpg

toprakkale3.20130114224311.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar