Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sultanbeyli Belediyesi bir ilke daha imza atarak kendi sosyal medyasını oluşturdu, “Sultanbeylidehayat.com” yayın hayatına başladı

28 Şubat 2012 Salı 09:57
Sultanbeyli Belediyesi bir ilke daha imza atarak kendi sosyal medyasını oluşturdu. Sultanbeyli sakinlerini önce birbirine sonra Dünya’ya bağlayacak olan “Sultanbeylidehayat.com” yayın hayatına başladı.

Sultanbeyli Belediyesi bir ilke daha imza atarak kendi sosyal medyasını oluşturdu. Sultanbeyli sakinlerini önce birbirine sonra Dünya’ya bağlayacak olan “Sultanbeylidehayat.com” yayın hayatına başladı.

İnternet kullanıcılarının; bloglar, Facebook, Twitter, Friendfeed ve Linkedin gibi platformlar aracılığıyla, kolaylıkla bilgi ve görüşlerini paylaşmasıyla ortaya çıkan ‘Sosyal Medya’ kavramı hızlı bir şekilde hayatımızın bir parçası haline geldi. Ülkemizde; kadın, erkek, genç, yaşlı, çocuk yaklaşık 26 milyon internet kullanıcısının varlığı, sosyal medya platformlarının öneminin her geçen gün artmasına neden olmuştur.

Sultanbeyli Belediyesi Kendi Sosyal Mecrasını Oluşturdu!

Sultanbeyli Belediyesi de, Türkiye belediyeleri arasında bir ilke imza atarak, Sultanbeyli sakinlerine ‘Sultanbeylidehayat.com’ ile yeni ve yerli bir mecra sunuyor.

Kullanıcıların, mesaj yollayıp anket düzenleyebilecekleri, duyuru ve reklam verip iş veya personel arayabilecekleri kısacası sosyal platformların tüm hizmetlerinden yararlanabilecekleri bu alanda kendinizi sosyal hayatın akışında bulacaksınız.

İlçemizdeki tüm kişi ve kurumların yer alabileceği ‘Sultanbeylidehayat.com’ üzerinden, Sultanbeyli de hayatın nabzını tutacaksınız.

Sultanbeylidehayat.com Nedir?

‘Sultanbeylidehayat.com’ ilçemizde yaşadığımız hayatın kendisidir.

Bu amaçla hazırlanmış bir iletişim ve etkileşim mecrasıdır. İlçemizdeki tüm kişi ve kurumların internet ortamında birbirleriyle iletişime geçmelerini, birbirlerini etkilemelerini sağlayan, gerçek kişilerin paylaşmak istediği her şeyi internet ortamına en doğal haliyle yansıtabileceği bir sosyal ortamdır.

Sultanbeylidehayat.com; öğrenci, öğretmen, esnaf, doktor, avukat, aile hekimi, muhtar, bankacı, kamu çalışanı ya da üst düzey yönetici, tüm ilçe sakinlerinin bu mecrada yer alarak birbirleriyle olan iletişimlerini en doğru ve en hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.

Sultanbeylidehayat.com’da Neler Yapabilirsiniz?

Sultanbeylidehayat’a katılmak istediğinizde kişisel profilinizi oluşturabilir, iş, eğitim ve sosyal hayatınıza ait birçok aktiviteleri paylaşabilirsiniz.

Çalıştığınız kurumu profilinizle ilişkilendirebilir ya da sahibi olduğunuz kurumu kaydedebilirsiniz. Böylece iş arkadaşlarınız ya da müşterilerinizle daha hızlı ve doğrudan iletişime geçersiniz. Personel ilanı verebilir veya iş arayabilirsiniz.

Kültür, sanat, bilim, teknoloji veya eğlence sayfaları oluşturabilir, hem kişisel gelişiminize hem de ilçemizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. 

sultanbeyli2.20120228100005.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar