Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Rizeli erkekler Belediye Başkanı Halil Bakırcı'dan "erkeklere özel" plaj talebinde bulundular

31 Temmuz 2012 Salı 22:50
Kadınlar için ayrı bir denize girme bölümü de oluşturulan plajdaki incelemeler sırasında bölgedeki bazı Rizeliler Başkan Bakırcı'dan erkekler için de ayrı plaj oluşturulmasını istedi.

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, iftardan sonra belediyenin Çiftekavak Mahallesi sahilinde yapımı devam eden plajda incelemelerde bulundu. Bir bölümünde kadın ve erkeklerin bir arada, bir bölümde de sadece kadınların denize girebileceği plajı gezen Bakırcı, bu sırada denize giren Rizelilerle de görüştü. Bazı kişiler Bakırcı'dan, sadece kadınlar için değil, erkekler için de özel plaj yaptırmasını istedi. Başkan Bakırcı ise "Belki ileride erkekler için ayrı plaj da düşünebiliriz" dedi.

Bakırcı, Rize’de denize girilebilecek alanların sayısını artırmayı hedeflediklerini anlattı. Bakırcı, "Bu plaj önümüzdeki yıla hazır hale gelecek. Ancak şimdiden dolup taşmaya başladı. Plajların sayısını artıracağız. Göreve geldiğim günden beri denize girerek aileleri özendirmeye çalışıyorum. Bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Denize girilebilecek yerlerin sayısı artıkça insanlarımız denize daha fazla ilgi gösteriyor" diye konuştu. Bakırcı, daha sonra da denize girdi.

rize2.20120731225617.jpg

www.belediyegazetesi.net 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu