Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Öğretmenler Günü nedeniyle tüm öğretmenler Şehir Hatları Vapurlarında 24 Kasım – 11 Aralık tarihleri arasında ücretsiz yolculuk yapacak

24 Kasım 2011 Perşembe 08:07
Şehir Hatları, Öğretmen Günü nedeniyle 24 Kasım – 11 Aralık tarihleri arasında tüm öğretmenlere yolcu vapurlarında ücretsiz seyahat imkanı sunuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları, Öğretmenler Günü’ne özel hazırladığı hediye kampanyası ile 24 Kasım – 11 Aralık 2011 arasından tüm öğretmenleri vapur hatlarında ücretsiz taşıyacak.

Atatürk’ün ‘Dünyanın her yerinde toplumun en özverili ve saygıdeğer öğeleridir’ diye andığı öğretmenlerimiz 24 Kasım’da başlayacak kampanya ile Şehir Hatları vapurlarında ücretsiz seyahat edecek. “Sen varsın hep Öğretmenim” kampanyası kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm ilköğretim ve liselerde görev yapan öğretmenler, dershane öğretmenleri, emekli öğretmenler ile üniversite Öğretim Üyeleri, 24 Kasım ‘dan, 11 Aralık tarihine kadar 18 gün boyunca Şehir Hatları vapurlarından ücretsiz faydalanabilecek.

Boğaziçi Özel Gezi seferleri kampanya kapsamında yer almayacak.
Ulaşım giderlerine katkı sağlaması amacıyla düzenlenen kampanyadan yararlanacak öğretmenlerin, iskele girişlerinde bağlı oldukları kurum ve kuruluşlara ait kimlik kartlarını ibraz etmeleri yeterli olacak.

sehirhatlari3.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar