Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mezitli Belediyesi’nin yürütmüş olduğu, plastik kapak kampanyasına, Mersin Polis Meslek Eğitim Merkezi’nden destek geldi

02 Kasım 2011 Çarşamba 22:47
Mersin Polis Meslek Eğitim Merkezi, Komiser Yardımcısı Cihan Çetinkol Polis Okulu öğrencileri belediyenin “Her kapak bir umut” sloganıyla devam ettirdiği bu kampanyaya destek vermekten mutlu olduklarını açıkladı.

Mezitli Belediyesi’nin yürütmüş olduğu, plastik kapak kampanyasına, Mersin Polis Meslek Eğitim Merkezi’nden destek geldi.

Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım, Polis Meslek Eğitim Merkezi’nden gelen konuklarını makamında ağırladı. Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım: “Sosyal sorumluluk projesi olarak başlattığımız ‘her kapak bir umut’ çalışmasının sonucunda, Mersin Polis Okulu’ndaki arkadaşlarımız özenle topladıkları, plastik kapakları teslim etmek üzere gelmişler, kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu kampanyanın sonucunda engelli vatandaşlarımıza daha fazla akülü araba alabilme şansını da elde etmiş olacağız diye düşünüyorum. Bir süre daha devam edecek olan bu kampanyamızda, gerek resmi, gerek sivil kurumlarımızdan alacağımız destekle, engellilerimize yapabileceğimiz bu araç desteğini arttırabileceğimizi düşünüyoruz. Büyük bir sorumluluk içerisinde hareket ettiler, ben o nedenle komiser yardımcımıza ve öğrenci arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Genç arkadaşlarıma da yeni atılacakları meslek hayatlarında ayrıca başarılar diliyorum.” dedi.

Mersin Polis Meslek Eğitim Merkezi, Komiser Yardımcısı Cihan Çetinkol  Polis Okulu öğrencileri belediyenin “Her kapak bir umut” sloganıyla devam ettirdiği bu kampanyaya destek vermekten mutlu olduklarını açıkladı. Öğrenciler, “Mersin’ de eğitim gördüğümüz sürece sosyal faaliyetlere destek olmaya çalıştık. Bu çalışma ile Mezitli Belediyesi’nin yapmış olduğu kampanyaya da 70 kg. plastik kapak toplayarak engelli vatandaşlarımıza destek olmak istedik. “Her kapak bir umut” kampanyasına  katkımızın olması bizleri sevindirir” diye belirttiler.

mezitli2.20111102224941.jpg

mezitli3.20111102225000.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar