Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mamak Belediyesi, ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek, araç filosunu güçlendirdi.

20 Aralık 2011 Salı 21:04
Mamak Belediyesi, ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek, araç filosunu güçlendirdi. Belediye hizmetlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla 2011 yılında alınan kırk yeni araca, on bir yeni araç daha eklendi. Belediye, yılsonuna kadar otuz iki aracı daha filosuna katmayı hedefliyor.

Arazi yapısı zor olan Mamak’ta yeni alınan araçlarla güzel hizmetler sunulacağını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, projelerin birer birer hayata geçtiğini ve Mamak’a çok güzel hizmetler sunacaklarını belirtti. Akgül” Hizmetlerimizin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi için araç filomuzu genişlettik. İlçemize uzun yıllar hizmet verecek araçlarımız, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacak. Çalışma arkadaşlarımın işini kolay kılmak, vatandaşlarımızın da hızlı bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamak amacıyla 6 adet ford transit kamyonet, 2 adet ford kornect ve 3 adet ford ranger daha alınmıştır. Güçlenen araç filomuzla gerek yol açımlarımız, asfalt çalışmalarımız gerekse alt yapı hizmetlerimiz daha da hız kazanacak. Mamak gibi arazi yapısı zor olan bölgede vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunacağız. Yeni araçlarımızla kazasız belasız hizmet süreci diliyorum.”dedi

Mamak Belediyesi 32 aracı daha filoya dâhil etmeyi hedefliyor

Mamak Belediyesi ulaşım ve hizmet araçlarına yenilerini ekleyerek, araç filosunu daha da güçlendirdi.2011 yılında 1 adet catar ekskavatör,3 adet ford transit, 10 adet damperli kamyon, 2 adet asfalt robotu, 3 adet 6 metrekarelik damperli kamyon, 1 adet minibüs, 1 adet 12 metre yükselebilen teleskopik platform, 3 adet yükleyici iş makinesi, 1 adet catarpiller, 1 adet mini yükleyici, 2 tane asfalt silindiri, bir adet greyder gibi iş makineleri ve ulaşım araçları alarak 40 aracı filosuna dâhil eden Mamak Belediyesi, yeni aldığı 6 adet ford transit, 2 adet ford kornect ve 3 adet ford ranger ile gücüne güç katacak.

Belediye 24 adet çöp kamyonu, 2 adet 9 tonluk su tankeri, 2 monoblok süpürge, 2 süpürge, 4 tonluk akaryakıt tankeri ve 1 çekici kurtarıcı olmak üzere toplamda 32 aracı daha filoya dâhil etmeyi hedefliyor.

mamak2.20111220210657.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar