Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Makamında vatandaşlarla buluşan başkan Kavuncu, artık haftaiçi her gün saat 08:30’da halkın sorunlarını dinleyecek

07 Ocak 2013 Pazartesi 13:54
Mahalle, esnaf ve dernek ziyaretlerinin yanı sıra hafta içi her gün makamında vatandaşlarla buluşan başkan, Ocak ayından itibaren haftaiçi her gün saat 08:30’da halkın sorunlarını dinleyecek.

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu,  halk günü toplantılarına 2013 yılında da devam ediyor.  Mahalle, esnaf ve dernek ziyaretlerinin yanı sıra hafta içi her gün makamında vatandaşlarla buluşan başkan, Ocak ayından itibaren haftaiçi her gün saat 08:30’da halkın sorunlarını dinleyecek.

Eyüp Belediyesi’nde düzenlenen halk günlerinde sorunlarını dile getiren vatandaşlara aynı gün dönüldüğünü ve sorunun çözümü için anında işlem yapıldığını belirten Başkan İsmail Kavuncu, “Vatandaşlarımız bir sonraki gün halk gününe katılarak sorunlarının takibini yapabilir. Halk günlerini, halkımızın sorunlarını gün içerisinde çözerek bir sonraki gün onlara bunu bildirebilmek için erken saate aldık.  Vatandaşlarımız bir sonraki halk gününe katılarak sorunlarının çözümü konusunda neler yapıldığını takip edebilecek” dedi.

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, halk günlerinin yanında esnaf, mahalle, pazar, işyeri, sivil toplum kuruluşları, dernek ziyaretlerini ise sürdürüyor. Başkan burada hem çalışanlarla hem de diğer vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunarak onların dilek ve sorunlarını dinliyor.

eyup2.20130107135715.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar