Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KTO Karatay Üniversitesi ve Karatay Belediyesi arasında eğitim seminerleri çerçevesinde karşılıklı protokol imzalandı

12 Aralık 2011 Pazartesi 23:22
KTO Karatay Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka ve beraberindeki heyet Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’yi makamında ziyaret ederek Karatay’da yapılması planlanan eğitim seminerleri çerçevesinde karşılıklı protokol imzalandı.

KTO Karatay Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka ve beraberindeki heyet Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’yi makamında ziyaret ederek Karatay’da yapılması planlanan eğitim seminerleri çerçevesinde karşılıklı protokol imzalandı.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan KTO Karatay Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka, Karatay Üniversitesi hakkında kısa bir bilgi vererek bir taraftan üniversitede eğitimlerin devam ettiğini, diğer taraftan sanayilere aynı zamanda belediyelere ve halka hizmet etmek için her konuda teşkilatlandıklarını söyledi. Kurum içi Motivasyon ve İş verimliliği, Aile içi iletişim, Empati ve Sempati, Yeterli ve Dengeli Beslenme konularında halkın son derece faydalanabileceği Eğitim seminerlerinin yapılacağını dile getiren Prof. Dr. Osman Okka, Karatay Belediyesi’nin kendileri için bir övünç kaynağı olduğunu belirterek ortaklaşa gerçekleştirilecek eğitim seminerlerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, KTO Karatay Üniversitesi ile Karatay Belediyesi arasında bir dizi eğitim semineri programının ortaklaşa yapılacağını belirterek, Aralık 2011 ayı itibariyle başlayacak bu seminerlerin 6 ay devam edeceğini söyledi. Düzenlenecek seminerlerdeki amacın Karatay’daki eğitim düzeyinin daha da yükseltilmesi, ilçe halkının aydınlatılması ve öğrencilerimizin bilgi birikiminin arttırılması noktasında böyle bir çalışmaya Karatay Üniversitesi ile birlikte ortak hareket ettiklerini ifade eden Hançerli, Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka ve berberindekilere ziyaretlerinden ve Karatay’ın eğitimine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinin ardından Aralık 2011’de başlayan ve Mayıs 2012’de bitirilmesi planlanan ayda bir defa olmak üzere iki saatlik konferans şeklinde icra edilecek eğitim seminerlerinin protokolü Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve KTO Karatay Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka tarafından karşılıklı imzalandı.

karatay2.20111212232646.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar