Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Körfezin zabıtaları Zeytinli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi.

07 Ağustos 2012 Salı 19:54
Zeytinli Belediye Başkanı Hasan Arslan, birlik ve beraberliğin simgesi olan ramazan dolayısıyla körfez belediyelerine verdiği iftar yemeğine ev sahipliği yaptı Altınoluk, Akçay, Edremit, Havran, Burhaniye, Ayvalık ve Küçükköy belediyesi zabıta memurlarının katıldığı yemekte, körfez zabıtaları hep birlikte orucunu açtı.

Zeytinli Belediye Başkanı Hasan Arslan, birlik ve beraberliğin simgesi olan ramazan dolayısıyla körfez belediyelerine verdiği iftar yemeğine ev sahipliği yaptı Altınoluk, Akçay, Edremit, Havran, Burhaniye, Ayvalık ve Küçükköy belediyesi zabıta memurlarının katıldığı yemekte, körfez zabıtaları hep birlikte orucunu açtı.

Bunların yanı sıra katılan Bakkallar ve bayiler odası Başkanı Mustafa Alparslan, Ayakkabıcılar odası Başkanı Alaattin Akçeşme, Fırıncılar ve lokantacılar odası Başkanı Ali Şenol Sözer’de yer aldı.

Yemekten sonra Başkan Hasan Arslan konuşmasında şunlara değindi; Sevgili zabıta memuru arkadaşlarım hepinize iyi geceler diliyorum, öncelikle burada bizimle birlikte olan her birinize teşekkür ediyorum. Körfezdeki sorunlarda ayrım olmaz Ayvalığ'ın sorunu bizim Akçayın, Edremitin, Altınoluğun sorunu da bizim sorunumuzdur. Sizler Belediyelerin temel taşı bel kemiğisiniz. Her sorunla boğuşuyorsunuz, bir sorun çıktığında ilk muhatap sizlersiniz bu yüzden sizi ayrıca kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Ayrıca bizi güzel bir şekilde ağırladığı için İsmail akın’a teşekkür ediyorum diyerek sözlerine devam etti. Sanırım bu sizlerle ilk buluşmam, burada sizlerle beraber olduğum için çok memnunum tekrar bizimle beraber olduğunuz için teşekkür ediyorum saygı ve sevgilerimi sunuyorum dedi.

Gecenin sonunda Başkan Hasan Arslan ve Başkan yardımcısı Nihat Sönmez ile zabıta personeli hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

img_0144.jpg

img_0146.jpg

img_0147.jpg

img_0150.jpg

img_0157.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar