Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kocaeli İzmit Belediyesi, tek seferde 4 bin 850 beşinci sınıf öğrencisine bisiklet dağıttı

27 Mayıs 2013 Pazartesi 21:49
Kocaeli İzmit Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen bisiklet dağıtım töreninde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Zeki Aygün, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan bisiklet kullandı

Bisiklet dağıtım törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Zeki Aygün, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ile bisiklet verilen öğrenciler ile aileleri katıldı. Öğrencilere bisiklet dağıtma projesini çok başarılı bulduğunu söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel konuşmasını söyle devam etti:
Belediye başkanımız güzel bir proje düşünmüş. Aynı zamanda öğrencilerimize bisiklet kullanmayı da öğretip sertifika verilmiş. Çocuklarımız yaz tatillerine bisikletleriyle girecekler. Güzel keyifli bir yaz geçirmelerini diliyorum" diye konuştu. 

İzmit’i bisiklet kenti yapacaklarını söyleyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, "Kentte bisiklet yolları yaptık. Bisiklet kullanmayı bilmeyen çocuklarımıza öğretip onlara sertifikalar verdik. Şimdi de çocuklarımıza bisiklet dağıtıyoruz. Yanlarında kaskları var. Çocuklarımızın dikkatli bir şekilde bisiklet kullanıp yaz tatillerini eğlenceli bir şekilde geçirmelerini istiyoruz" dedi.

Daha sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Zeki Aygün, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan bisikletlerin dağıtıldığı stadyumda bisiklet kullandı

izmit2.jpg

izmit3.jpg

izmit4.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu