Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kocaali Belediyesi tarafından servis komisi ve garsonluk kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları törenle verildi

12 Eylül 2011 Pazartesi 22:35
Kocaali belediyesi, ilçe halk eğitim merkezi ve işkur il müdürlüğünce ortaklaşa olarak düzenlenmiş olan servis komisi ve gorsoniyerlik kursu tamamlarak başarılı olanlara belgeleri verildi.

Kocaali belediyesi, ilçe halk eğitim merkezi ve işkur il müdürlüğünce ortaklaşa olarak  düzenlenmiş olan servis komisi ve gorsoniyerlik kursu tamamlarak başarılı olanlara belgeleri verildi..

Belge töreni Kocaali Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşti. Kocaali belediye Başkanı Ahmet Acar. başarı ile tamamlanmış olan kursun ilçede açılmasında emeği geçen başta Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Süleyman Memiçoğlu'na ilçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Çoşkun'a ve işKur İl Müdürü Tekin Kaya'ya, ilçemiz ve kursiyerlerimiz adına teşşekkür ediyorum dedi ve kursa katılıp başarı ile kursu bitiren kursiyerlere tek tek belgeleri takdim ederek teprik etti.

Belge töreninde belge almaya hak kazanmış kursiyerler ile birlikte Halk Eğitim Merkezi Müdür Ahmet Coşkun ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Süleyman Memiçoğlu'da hazır bulundular.

kocaali2.20110912224336.jpg

kocaali3.20110912224358.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar