Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırtepe mah. Hamam sokakta yapılması planlanan park düzenlemesi için Bartın Belediyesi ile Türkiye İş Bankası arasında protokol imzalandı

04 Kasım 2011 Cuma 22:58
Belediye Başkanı Cemal Akın “Kentimizde de yapılması düşünülen park düzenlemesi için ve bu çalışmanın Kırtepe mahallesi Hamam sokakta gerçekleşmesine ilişkin, protokol imzaladık. Kentimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kırtepe mah. Hamam sokakta yapılması planlanan park düzenlemesi için Bartın Belediyesi ile Türkiye İş Bankası arasında protokol imzalandı.

Belediye Başkanı Cemal Akın’ın makamında, İş bankası yetkilileri ile imzalanan protokol esnasında, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Taner Çetin ve Erol Demirkoparanoğlu, Park ve Bahçeler Müdürü Meltem Cemaloğlu, İş Bankası Yetkilileri Gülşen Akdağ ve Güler Kılınçarslan hazır bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın “İş Bankası Genel Müdürlüğü’nün, Tema Vakfı ile birlikte ortaklaşa yürüttüğü “81 İlde 81 Orman” kampanyası kapsamında yapmış olduğu çalışma çerçevesinde, kentimizde de yapılması düşünülen park düzenlemesi için ve bu çalışmanın Kırtepe mahallesi Hamam sokakta gerçekleşmesine ilişkin, protokol imzaladık. Kentimize hayırlı uğurlu  olsun” dedi.

bartin2.20111104230457.jpg

www.belediyegazetesi.net

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar