Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırıkkale Belediyesi’nce kentteki parklar kamera sistemi ile korunacak

24 Temmuz 2017 Pazartesi 09:22
Başta Büyük Şehir Parkı, Celal Bayar parkı, Şehitler parkı, Bulvar parkı, Atatürk parkı, Hüseyin Kahya parkı, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı gibi noktalar 7/24 kamera sistemleri ile izlenecek

Kırklareli  Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, Halk günü etkinliğinde dile getirilen sorunların çözümü için ilgili birimi müdürlerine talimatlar verdi. Bakır, etkinlikte Şehir Parkı’nın son aşamasına geldiğini belirtti ve bir açıklama yaptı.

Konuşmasında “Kırıkkalemizi daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir şehir haline getirmek amacıyla her alanda önemli çalışmaları hayata geçiren Belediyemiz, yakın zamanda Kırıkkaleli hemşehrilerimizin hizmetine sunulacak olan Şehir parkında çalışmalarını sürdürüyor. Şehir Parkında kablosuz güvenli internet erişimi ve kamera altyapısı oluşturulmaya başlatıldı. Vatandaşların huzurlu ve güvenli olarak parklarda rahat bir nefes almasını amaçlandı. Parklarımızda ücretsiz internet hizmeti verilecektir” dedi.

Başta Büyük Şehir Parkı, Celal BAYAR parkı, Şehitler parkı, Bulvar parkı, Atatürk parkı, Hüseyin KAHYA parkı, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı gibi noktalarda güvenli internet erişimi ve 7/24 kamera sistemleri ile izlemeyi planlamaktadır. Kablosuz olarak hizmete açılan internet hizmetinden yararlanmak ise oldukça kolay. Dizüstü bilgisayar ya da cep telefonu ile parkta bulunan kullanıcı "KKALE_INT” isimli ağa bağlanarak kendini karşılayan ara yüze cep telefonu numarasını yazarak cep telefonuna gelen şifre ile internet hizmetinden yararlanabiliyor.

kirikkale2.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu