Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Keşfedilmeyen Çatalca isimli fotoğraf sergisi, Halk Eğitim Merkezi fuaye salonunda düzenlenen açılışla Çatalca halkına sunuldu

02 Kasım 2011 Çarşamba 21:52
Sergilenen fotoğrafları dikkatle inceleyen Başkan Cem Kara, yetkililerden eserler hakkında teknik detayları da aldı. Fotoğraf sergisinde Çatalca’nın tarihi su kemerleri, surları, plajları, orman köylerindeki geçim kaynağı makta gibi konular Çatalca halkına sunuluyor.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara geçtiğimiz gün Halk Eğitim Merkezinde, Çatalca Kültür ve Turizm Derneği tarafından düzenlenen ‘Keşfedilmeyen Çatalca’ isimli fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.

Çatalca’da, Kültür ve Turizm Derneği tarafından düzenlenen fotoğraf sergisinin açılışı vardı. Keşfedilmeyen Çatalca isimli fotoğraf sergisi, Halk Eğitim Merkezi fuaye salonunda düzenlenen açılışla Çatalca halkına sunuldu. Açılış öncesinde bir konuşma yapan Başkan Cem Kara, Çatalca’nın el birliğiyle tanıtılacağını belirterek, “İlçemizi sorunlarıyla ve güzellikleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisinde, meclis üyelerine, diğer belediye başkanlarına, siyasilere tanıtmaya çalışıyorum. Bunun haricinde de her alanda ilçemizi tanıtıyoruz. İlçemizde çok sayıda güzellik var, ilçemizde bulunan turistik öğelerin kıymetini bilmeliyiz. Çatalca’da Turizm ve Kültür Derneğinin kurulmuş olması bu eserlerin tanıtımında bizlere güç veriyor. El birliğiyle bu ilçeye çok şey kazandıracağız. Plajlarımızı değerlendireceğiz, surlarımızın, su kemerlerimizin restorasyonunun yapılması için ilçede herkes üstüne düşen görevi yaparak, bu çalışmaların yapılması için öncü olacaktır” dedi.

Sergilenen fotoğrafları dikkatle inceleyen Başkan Cem Kara, yetkililerden eserler hakkında teknik detayları da aldı. Fotoğraf sergisinde Çatalca’nın tarihi su kemerleri, surları, plajları, orman köylerindeki geçim kaynağı makta gibi konular Çatalca halkına sunuluyor. Sergi sonrasında ise Turizm ve Kültür Derneği ile Çatalca’da içme suyu işletmelerinin yetkilileriyle yapılacak toplantıya katılan Başkan Cem Kara, Van depremine duyarsız kalmayarak, göndermiş oldukları içme suları ile yardımlarını esirgemeyen içme suyu işletmecilerine teşekkürlerini sundu.

catalca2.20111102215733.jpg

catalca5.20111102215754.jpg

catalca3.20111102215814.jpg

catalca4.20111102215837.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar