Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Keçiören Belediyesi’nce düzenlenen moral gecesinde, Keçiören’de görev yapan zabıtalar doyasıya eğlenerek stres attı

11 Şubat 2012 Cumartesi 18:54
Zabıta Müdürlüğünün hazırlamış olduğu, zabıta teşkilatının tarihini ve Keçiören zabıtasının çalışmalarını özetleyen bir sinevizyon izlendi. Sinevizyon gösteriminin ardından eğlence programına geçildi ve zabıtalar keyifli bir gece yaşadı.

Keçiören Belediyesi’nce düzenlenen moral gecesinde, Keçiören’de görev yapan zabıtalar doyasıya eğlenerek stres attı.

Keçiören Belediyesi Halil İbrahim Sofrası’nda düzenlenen moral gecesi, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın konuşmasıyla başladı.

Keçiören’in Türkiye’nin en büyük ve örnek alınan ilçe belediyesi olduğuna dikkat çeken Başkan Ak, bu başarının sırrının hep birlikte uyum içinde çalışmak olduğunu belirtti.

Keçiören Belediyesi çalışanlarını büyük bir ekip olarak niteleyen Başkan Ak, “Bu büyük ekibin uyumu ve gayretli çalışması belediyemizi Türkiye’nin model belediyesi haline getirdi. Ben bu başarıyı tüm ekibimle paylaşıyorum. Zabıtalarımız da bu ekibin eli, kolu, ayağıdır. Belediyenin görünen yüzü, halkla temas eden uzvudur. Sokaklarda, pazarlarda gece gündüz demeden gayretle çalışan zabıtalarımızın moral gecesinde bulunmak benim için büyük bir mutluluk. Bu gibi programlar çalışanların teşvik edilmesi için son derece önemlidir” dedi.

Ardından Zabıta Müdürlüğünün hazırlamış olduğu, zabıta teşkilatının tarihini ve Keçiören zabıtasının çalışmalarını özetleyen bir sinevizyon izlendi. Sinevizyon gösteriminin ardından eğlence programına geçildi ve zabıtalar keyifli bir gece yaşadı. 

kecioren2.20120211185909.jpg

kecioren3.20120211185923.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar