Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Karatay Belediyesinin gönüllü şube müdürü olarak hizmet veren mahalle muhtarları, düzenlenen gezi ile stres attı

13 Eylül 2011 Salı 23:47
Karatay Muhtarlar Derneği Başkanı Vedat Işık,Karatay’a kaliteli hizmet sunulması ve yapılan çalışmaların halka ulaşması adına önemli bir görevi ifa eden mahalle muhtarlarına yönelik düzenlenen gezi sayesinde unutamayacakları bir hafta sonu yaşadıklarını belirtti.

Karatay Belediyesinin gönüllü birer şube müdürü olarak hizmet veren ilçe mahalle muhtarları, düzenlenen gezi programı ile stres attı.

Gezi programı hakkında bir açıklama yapan Karatay Muhtarlar Derneği Başkanı Vedat Işık,Karatay’a kaliteli hizmet sunulması ve yapılan çalışmaların halka ulaşması adına önemli bir görevi ifa eden mahalle muhtarlarına yönelik düzenlenen gezi sayesinde unutamayacakları bir hafta sonu yaşadıklarını belirtti. Muhtar arkadaşlar ile çalışmaları değerlendirme ve kaynaşma fırsatı bulduklarını dile getiren Işık, “Her zaman yanımızda olan ve bizi yalnız bırakmayan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’ye biz muhtarları bir araya getirdiği için teşekkür ederiz” dedi. Dernek Başkanı Vedat Işık, Karatay ilçesinde mahalle muhtarları olarak uyum içerisinde çalıştıklarını ve Karatay’a güzel hizmetler kazandırmaya vesile olduklarını belirtti.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ise açıklamasında vatandaş ve belediye arasında köprü vazifesini yürüten muhtarların, mahalle sakinlerinin görüş ve sıkıntılarını belediyeye aktararak, ihtiyaçların daha kısa sürede giderilmesine yardımcı olduklarını söyledi. Yıl içerisinde çeşitli programlarla sık sık mahalle muhtarları ile bir ara geldiklerini ve görüş alış verişinde bulunduklarını belirten Hançerli, düzenledikleri gezi programları ile mahalle muhtarlarıyla oluşturdukları gönül bağını kuvvetlendirmek amacında olduklarını sözlerine ekledi.

karatay2.20110913235150.jpg

karatay3.20110913235206.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu