Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Karaman Belediyesi’nce köprülü kavşakta çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

24 Temmuz 2017 Pazartesi 09:17
Çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Şehir içi ulaşıma kalite ve güven getiren yatırımlarımıza devam ediyoruz” dedi.

Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmak ve modern hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Sanayi Kavşağı (Bisikletli Kavşak) diye bilinen noktaya yapılacak olan yeni köprülü kavşakta çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Karaman Belediyesi tarafından İbrahim Öktem ve Atatürk Caddesi’nin kesiştiği noktaya projelendirilen, Sanayi Köprülü Kavşağı'nda çalışmalar aralıksız devam ediyor.  Çalışmalar kapsamında inşası devam eden köprü hızla yükseliyor. Yoğun bir çalışmanın sürdürüldüğü köprülü kavşak projesinin yılsonunda tamamlanması planlanıyor.

Çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Şehir içi ulaşıma kalite ve güven getiren yatırımlarımıza devam ediyoruz” dedi.
    
Başkan Çalışkan yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Bu noktada uygulayacak olduğumuz köprülü kavşak projemizle, İbrahim Öktem Caddesi’nden Üniversite istikametine giden sürücüler köprü üzerinden, Atatürk Caddesi’nden Alparslan Türkeş Bulvarı’na ilerleyen vatandaşlarımız da köprünün altından geçerek ulaşım sağlayacaklar. Bu sayede hem vatandaşlarımız vakit kaybetmeden gitmek istedikleri yere ulaşacaklar hem de kavşak üzerinde yaşanabilecek istenmeyen kazaları da en aza indirmiş olacağız. Sanayi Köprülü Kavşağı projemizde çalışmalarımızı yılsonu itibari ile tamamlayarak Karamanımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz” dedi.

karaman2.jpg

karaman3.jpg

karaman4.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu