Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Yenimahalle sakinleri ile bir araya geldi

28 Haziran 2012 Perşembe 01:07
Her hafta bir mahallede düzenlediği mahalle toplantılarında mahalle sakinleri ile bir araya gelen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Yenimahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Her hafta bir mahallede düzenlediği mahalle toplantılarında mahalle sakinleri ile bir araya gelen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Yenimahalle sakinleri ile bir araya geldi. Karabük Belediyesinin yapımı tamamlanarak hizmete sunulan, yapımı devam eden ve önümüzdeki süreçte hedeflenen projeler ile Yenimahallede yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Vergili mahalle sakinlerinin doğalgazın mahallerine gelmesi talebi üzerine, yetkililer ile görüştüğünü, doğalgazın Yenimahalle’ye gelmesi için görüşmelerin devam ettiğini ifade etti. Asfalt konusunda ise 2013 yılında Yenimahalle’nin asfaltlanmamış yolunun kalmayacağını söyleyen Başkan Vergili, mahalle sakinlerinin kendisine yönelttiği soruları da değerlendirdi.

İpek Halı Kursları Meyvelerini Vermeye Devam Ediyor…

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin üzerinde hassasiyetle durduğu ve ipek halı kurslarının açılması ile kooperatif çatısı altında birleştirilen ipek halıcılık kursları meyvelerini vermeye devam ediyor. Yapımı tamamlanması ile birlikte ilki Namık Kemal Mahallesinde yapılan ipek halı kesiminin ikincisi Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezinde gerçekleştirildi.

Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezinde yapımı tamamlanan ipek halının kesimini yapan Karabük Halk Eğitim Merkezi Müdürü Burhanettin Arslan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek “Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezimizde kursiyerlerimiz için yer sıkıntımız olduğunu söyledik, bunun üzerine iki adet dükkan tahsisi daha yapıldı. Sayın Belediye Başkanımıza vermiş oldukları destekten dolayı şahsım ve kursiyerlerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

karabuk2.20120628011002.jpg

karabuk3.20120628011017.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar