Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kahramanmaraş’ta yeni oluşturulan Çevre Platformu Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı ziyaret etti.

20 Aralık 2011 Salı 20:59
Başkan Poyraz: “Çevre Platformu oluşturulmasını memnuniyetle karşılıyoruz. Bugüne kadar çevre konusunda ilimizde oluşturulmuş ciddi bir oluşum. Bundan sonra halkımızda çevre bilinci oluşturulmasında önemli adımlar atılmış olacak." dedi.

Kahramanmaraş’ta yeni oluşturulan Çevre Platformu Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı ziyaret etti.
Ziyaretin amacına ilişkin bilgiler aktaran Çevre Platformu Sözcüsü Cafer Kalalı: “Kahramanmaraş’ta çevre konusunu misyon edinmiş sivil toplum kuruluşları biraraya gelerek Çevre Platformu’nu oluşturduk. Bu platformun tanıtımı için de kurum ve kuruluşları ziyaret ediyoruz. Bu bağlamda d Belediye Başkanımızı ziyaret etmek istedik” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Poyraz: “Çevre Platformu oluşturulmasını memnuniyetle karşılıyoruz. Bugüne kadar çevre konusunda ilimizde oluşturulmuş ciddi bir oluşum. Bundan sonra halkımızda çevre bilinci oluşturulmasında önemli adımlar atılmış olacak. Çevre konusunda yapılan çalışmalar halkımıza daha iyi anlatılacak. Bundan dolayı platformun oluşmasında emeği geçenleri kutluyor, belediye olarak her zaman destek vereceğimizin bilinmesini istiyorum” dedi.
Ziyaret sonrası Çevre Platformu Sözcüsü Cafer Kalalı, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a platformun rozetini taktı.

kamaras3.20111220210216.jpg

kamaras2.20111220210240.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar