Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İzmirˊin Foça İlçesi Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, uğradığı saldırıda omuz ve boynundan sopayla yaralandı

23 Mart 2012 Cuma 14:26
Polis olayın ardından, saldırgan 32 yaşındaki H.A. ile çalıştığı otoparkın sahipleri 2 kardeşi gözaltına aldı. 2 kardeşin, otopark işletme sözleşmelerinin uzatılmaması nedeniyle Belediye Başkanı Gökhan Demirağˊa husumet besledikleri öğrenildi.

İzmirˊin Foça İlçesi Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, uğradığı saldırıda omuz ve boynundan sopayla yaralandı. Polis olayın ardından, saldırgan 32 yaşındaki H.A. ile çalıştığı otoparkın sahipleri 2 kardeşi gözaltına aldı. 2 kardeşin, otopark işletme sözleşmelerinin uzatılmaması nedeniyle  Belediye Başkanı Gökhan Demirağˊa husumet besledikleri öğrenildi.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, dün bir grup arkadaşıyla birlikte Küçükdeniz Sahiliˊndeki bir restorana gitti. Bir süre sonra aniden restorana giren H.A., elindeki sopayla Başkan Demirağˊa saldırdı. Restoran çalışanları veçevredekiler saldırgana engel olmaya çalışırken, bir yandan da polisi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri, H.A.ˊyı gözaltına aldı. Aldığı sopa darbeleriyle boyun ve omzundan yaralanan Başkan Demirağ ise Foça Devlet Hastanesiˊne kaldırıldı. Demirağ, ayakta tedavi edildi.

Polis, olayın ardından saldırgan, H.A.ˊnın çalıştığı Atatürk Mahallesi, Kayalar Camisi yanındaki otoparkın işletmecisi 33 yaşındaki S.Ş. ve kardeşi 31 yaşındaki N.Ş.ˊyi de gözaltına aldı. 2 kardeşin, süresi dolan otopark işletme sözleşmesinin uzatılması için belediyeye yaptıkları başvuruya olumlu yanıt alamamaları nedeniyle yanlarında çalışan H.A.ˊyı azmettirdikleri ileri sürüldü. Polisteki, işlemlerinin ardından 3 şüpheli, bugün sabah saatlerinde Adliyeˊye sevk edildi.

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar