Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Otopark İşletmeleri (İSPARK) yetkilileri Güven Timleri Şubesini ziyaret etti

24 Ağustos 2011 Çarşamba 08:16
İstanbul’da 500 noktada hizmet veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Otopark İşletmeleri (İSPARK) yetkilileri Güven Timlerinden sorumlu Asayiş Şubesi Müdür Yardımcısı Dursun Güneş’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

İstanbul’da 500 noktada hizmet veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Otopark İşletmeleri (İSPARK) yetkilileri Güven Timlerinden sorumlu Asayiş Şubesi Müdür Yardımcısı Dursun Güneş’i makamında ziyaret ederek  görüş alışverişinde bulundular.

İSPARK Bölge Sorumlusu Mehmet Akif Solak ile Otopark Şefi Ahmet Balcı’nın ziyaret ettiği Emniyet Müdürü Dursun Güneş yaptığı açıklamada “Güven Timlerimiz , başta kapkaç, dolandırıcılık, yankesicilik, işyerlerinden hırsızlık gibi konularla mücadele etmek için kuruldular. Görev yaparken tamamen suçüstüne yönelik olarak çalışıyoruz. Sistemin temel kuralı suçlu bizi görmeden, bizim suçluyu görmemiz mantığıdır.. İstanbul’da MOBESE Merkezi’nde olaylar ve şehir kameralarla izlenip, görüntülerden suç unsurları tespit edilip, ilgili ekiplere bilgi verilmek suretiyle yakalanması sağlanıyor. Güven timleri de adeta canlı MOBESE görevi yapıyorlar.

Aynı şekilde İSPARK’ın yaptığı faaliyetleri ve çalışmalarını takdir ediyoruz. İSPARK’ın büyük bir asayiş sorunu olan değnekçiliği neredeyse bitirmesi işimizi kolaylaştırmaktadır. Bu konuda İSPARK’a her türlü desteği sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İSPARK yetkilileri de  İstanbul’un parklanma altyapısını düzenleyerek modern projelerle otopark ihtiyacına cevap veren İSPARK’ın niteliksiz işletmeciliği sonlandırmak için gösterdiği mücadelede Emniyet Birimlerinin verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkürlerini ifade ettiler.

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar