Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç AŞ, öğrencilere karne hediyesi olarak fidan verecek

22 Ocak 2015 Perşembe 23:29
İstanbul'da binlerce öğrenciyi kapsayan "Her Çocuk Bir Fidandır" kampanyası kapsamında, karnesini AĞAÇ AŞ'nin çiçek marketlerine getiren öğrencilere fidan verilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç AŞ, "Her Çocuk Bir Fidandır" kampanyası ile öğrencilere karne hediyesi olarak fidan verecek. Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, doğa sevgisini aşılamak, sorumluluk bilincini geliştirmek, çevre duyarlılığı bilincini artırmak ve ağaç yetiştirmeyi öğretmek için öğrencilerle binlerce ağaca can verilecek.

İstanbul'da binlerce öğrenciyi kapsayan "Her Çocuk Bir Fidandır" kampanyası kapsamında, karnesini AĞAÇ AŞ'nin çiçek marketlerine getiren öğrencilere fidan verilecek. Ağaç fidanı alan öğrencilerin isimleri ve karneleri daha sonra internet sitesinde yayınlanacak. Öğrencilere, hem saksıda hem de bahçede yetiştirilebilen fıstık çamı ve sedir ağaçları fidanları dağıtılacak.

Fidanların alınabileceği adresler şöyle:

Güzeltepe Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı 33 numaradaki Alibeyköy Bahçe Market, Emirgan Korusu'ndaki Emirgan Bahçe Market, Florya Sosyal Tesisleri'ndeki Florya Bahçe Market, Bağdat Caddesi Göztepe 60.Yıl Parkı'ndaki Göztepe Bahçe Market, Beykoz'daki Hidiv Kasrı girişindeki Hidiv Bahçe Market, Karacaahmet Mezarlığı'ndaki Karacaahmet Bahçe Market, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki Zincirlikuyu Bahçe Market, Güllübağlar Mahallesi Okul Sokak 8 numaradaki Kurtköy Bahçe Market.

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu