Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi start alıyor

21 Temmuz 2017 Cuma 23:22
Avrupa’da ve Türkiye’de tek örneğinin şehrimizde yapılacağı “İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi” projesinin lansman ve tanıtım planlama toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi

Ak Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Milletvekili ve Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut’un himayelerinde yürütülen projenin tanıtıldığı toplantıda projenin kısa süre sonra hayata geçirileceği belirtildi.
İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLAYACAK
Geçtiğimiz yıl proje çalışmalarına başlanan ve Elazığ İl Özel İdaresi tarafından ihalesi tamamlanan 110 dönüm arazi üzerine kurulacak “İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi” projesinin inşaat aşamasına gelindi. Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen ve tamamlandıktan sonra işletmeciliğinin Elazığ Belediyesi tarafından yürütüleceği projenin kısa süre sonra temeli atılacak. 6-12, 12-18, 18-30 yaş arası çocuk ve gençlere eğitim ve spor alanlarında önemli hizmetler sağlayacak projenin tamamlanmasıyla birlikte çocuk ve gençlik çalışmalarında ülkemize ve şehrimize büyük katkıları olacak.

elazig2.jpeg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu