Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Huzurevi sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti

02 Ekim 2017 Pazartesi 10:44
Eskişehir Maide Bolel Huzurevi sakinleri Büyükerşen’i ziyaret ederek, kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve desteklerinden dolayı minnettar olduklarını söylediler.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Eskişehir Maide Bolel Huzurevi’nde yaşayan bir grup yaşlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Konuklarını kapıda karşılayan Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen yoğun programından dolayı kendilerini sık sık ziyaret edemediğini belirterek, “Sizler bizlerin baş tacısınız. Sizlerin mutluluğu bizi sevindirir. Sizleri sağlıklı görmek çok güzel” dedi.
Maide Bolel Huzurevi Müdürü Ali Dertli, huzurevi sakinleri adına kendilerine verdiği destek için Büyükerşen’e teşekkür ederek, resim kursu çalışmalarında yapılmış olan, Porsuk’ta teknelerin resmedildiği bir tabloyu kendisine hediye etti.

Huzurevi sakinleri de Başkan Büyükerşen’den, Büyükşehir Belediyesi otobüslerinin Maide Bolel Huzurevi kapısının önünden kalkmasını istediler. Başkan Büyükerşen, Ulaşım Daire Başkanlığı yetkililerine talimat vererek bu isteği yerine getirdi. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, Maide Bolel Huzurevi sakinlerinin istediği zeka ve stratejiye dayanan, dikkati geliştirip, eklemleri güçlendiren demir bilyelerle oynana Bocce için oyun alanı ve yaşlıların oturdukları yerden kullanabilecekleri bisikletleri huzurevine yerleştirecek.

eskisehir2.20171002104647.jpg

eskisehir3.20171002104700.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu