Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gergerlioğlu “Bu coğrafyanın 150 yıllık sorunu olan Bürokrasi, işadamları dialog ve ilişkileri TÜMBİAD çatısı altında çözülecek”

27 Mart 2012 Salı 11:13
Tüm Bürokratlar ve İş Adamları Sosyal Dayanışma Derneği (TÜMBİAD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Muhammed Taha gergerlioğlu siyasi idarecileri bürokratları ve iş adamlarını bir çatı altında toplayan TÜMBİAD’ın çok önemli bir misyonu üstlendiğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını gerçekleştiren Tüm Bürokratlar ve İş Adamları Sosyal Dayanışma Derneği (TÜMBİAD), Ankara’da düzenlenen "2023 Hedefleri Bürokrasi ve İş Dünyası" paneli ile de Türkiyenin gelişmesinde cok önemli katkıda bulunulacağının mesajını verdi.

Bir çok milletvekili, bakan, müsteşar  ve ünlü iş adamlarının katıldığı gecede Bürokratlardan Sorumlu Komisyon Başkanı ve Tümbiad Başkan Vekili Sayın Dr. Hüseyin AVCI, Kadın Komisyonu Başkanı Sayın Hatice PEKESEN, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Faruk ÇELİK, Ekmek Üreticileri Birliği Federasyonu Sayın Av. Murat KAVUNCU, İnsani Değerler Genel Başkanı Sayın Mehmet BOZDEMİR, Rişvanlar Kültür ve Eğitim Dayanışma Federasyonu Başkanı Sayın Ali AVCI, Özel Kalem Müdürleri Derneği Başkanı Sayın Ünal KAYA, Spor Yorumcusu Sayın Hayri ÜLGEN, AKP Karabük Milletvekili Sayın Osman KAHVECİ, AKP Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali ŞAHİN Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet CEYLAN ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sayın Halil ETYEMEZ' e plaket takdim edildi.

Geceye yoğun programından dolayı katılamayan Sayın Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN ;" 2023 Hedefleri Bürokrasi ve İş Dünyası buluşması konulu toplantıya nazik davetiniz için teşekkür ederim. Toplantının başarıya ulaşmasını temenni eder, değerli mensuplarınıza sevgi ve selamlarımı sunarım. " mesajını iletti.

Tüm Bürokratlar ve İş Adamları Sosyal Dayanışma Derneği (TÜMBİAD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Muhammed Taha gergerlioğlu “Bu coğrafyanın 150 yıllık sorunu olan Bürokrasi, işadamları dialog ve ilişkileri  istanbul izmir ve Ankara buluşmalarıyla ilk defa TÜMBİAD tarafından gündeme getirildi ve TÜMBİAD üstlendiği bu büyük misyon ile Türkiye’de çok önemli bir adım atılmış oldu.” şeklinde konuştu.

Ülkenin birlik ve dirliğini sağlamak için çalıştıklarını ifade eden Muhammed Taha Gergerlioğlu, İş adamlarını  ve Bürokratları kaynaştırarak bürokratik engelleri ortadan kaldırmak ve iş adamlarının önünü açmak, ekonomik, kültürel, sosyal ve turistik alanlarda çalışmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile TÜMBİAD yapısı içinde projeler üretmeye yönelik çalışmaların devam ettiğini söyleyerek “İstanbul izmir ve Ankara buluşmalarıyla ve ülke geneli alınan destek ve önerilerle TÜMBİAD’ın üstlendiği misyonun doğruluğu son olarak Ankara’da düzenlenen "2023 Hedefleri Bürokrasi ve İş Dünyası" paneli bir kez daha ispatlanmış oldu.” Dedi.

tumbiad2.20120327111458.jpg

tumbiad3.jpg

tumbiad4.jpg

tumbiad5.jpg

tumbiad6.jpg

tumbiad7.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

  

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar