Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"GAZİANTEP AUTO SHOW 2011 Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı" yarın açılıyor

22 Eylül 2011 Perşembe 15:30
Akort Fuarcılık tarafından, ODD Otomotiv Distibütörleri Derneği, YODER Yetkili Otomotiv Satıcıları Derneği ve Gaziantep Sanayi Odası'nın desteğiyle hazırlanan GAZİANTEP AUTO SHOW 2011 Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı'nın tüm hazırlıkları tamamlandı ve dokuz günlük şov yarın başlıyor.

Otomobil almak isteyenlere, çok çeşitli modelleri yakından görmek imkanı sunacak ve araba tutkunlarını buluşturacak "GAZİANTEP AUTO SHOW 2011 Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı" yarın açılıyor.

Akort Fuarcılık tarafından, ODD Otomotiv Distibütörleri Derneği, YODER Yetkili Otomotiv Satıcıları Derneği ve Gaziantep Sanayi Odası'nın desteğiyle hazırlanan  GAZİANTEP AUTO SHOW 2011 Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı'nın tüm hazırlıkları tamamlandı ve dokuz günlük şov yarın başlıyor.

Akort Fuarcılık Genel Müdürü G.Hülya Akkaya, Ortadoğu Fuar Merkezi'nde yarın açılışı yapılacak olan ve sektördeki en ünlü markaların son model araçlarını sergileyeceği  GAZİANTEP AUTO SHOW 2011 Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarının büyük ilgiyle karşılanmasının sevindirici olduğunu söyledi.

BAKAN FATMA ŞAHİN AÇACAK

G.Hülya Akkaya, açılışı yarın saat 15.00'te Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin tarafından yapılacak ve 2 Ekim'e kadar açık kalacak olan fuar için Büyükşehir Belediyesi'nin önünden ücretsiz otobüs seferleri düzenleneceğini söyledi.

 

EN AYRICALIKLI FUAR

 

GAZİANTEP AUTO SHOW 2011 Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı'yla bir çok ilke imza atacaklarını vurgulayan Akkaya, “Fuar boyunca her stantta ayrı ayrı etkinlikler yapılacak. Araç şovları ve test sürüşlerinin de düzenleneceği fuar, tüm otomobil tutkunlarını bir araya getirecektir. Ayrıcalıklı olan bu fuarımız, Gaziantep'te otomotiv sektörüne yeni bir ivme kazandıracak ve bunun yanı sıra çevre illerden de ziyaretçi akınına uğrayacak" dedi.

HEDEFİMİZ BÜYÜK

Akkaya, GAZİANTEP AUTO SHOW 2011 Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı'nın bundan sonraki aşamasında dünyaca ünlü otomotiv firmalarının da katılımı için şimdiden harekete geçileceğini belirterek, “Gaziantep nasıl ki Ortadoğu fuarında birçok ülkeyi şehrimize getirme başarısını gösterdi ise, otomotivde de tüm dünya markalarını buraya getirerek, bir ilki gerçekleştirecektir. Bundan sonraki çalışmalarımız bu yönde olacaktır" diye konuştu.

HANGİ FİRMALAR KATILIYOR

 GAZİANTEP AUTO SHOW 2011 Otomobil ve Ticari Araçlar Fuarı'na Audi, Cherry, Citroen, Dacia, DFM, Fiat, Ford, Hyundai, Isuzu, KIA, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen gibi otomobil, 4X4, Ticari Araç ve Ağır Vasıtalar yer alacak.

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu