Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FIBEP’in Brüksel’de düzenlediği Sosyal Medya Semineri’nde Türkiye’yi Ajans Press temsil etti

19 Ekim 2011 Çarşamba 23:09
Ajans Press, sektörünün en saygın uluslararası üstörgütü olan FIBEP’in (Uluslararası Kupür Birliği Federasyonu) konuğu olarak Brüksel’deydi. Federasyonda Türkiye’yi temsil eden Ajans Press, Pazarlama İletişimi Komisyonu’na oy çokluğuyla seçildi.

Medya takibinin öncü ve lider şirketi Ajans Press, sektörünün en saygın uluslararası üstörgütü olan FIBEP’in (Uluslararası Kupür Birliği Federasyonu) konuğu olarak Brüksel’deydi. Federasyonda Türkiye’yi temsil eden Ajans Press, Pazarlama İletişimi Komisyonu’na oy çokluğuyla seçildi.

Her ülkeden dev medya takip şirketlerinin temsilcilerinin bir araya geldiği seminerde, son dönemin en ilgi çekici konusu olan sosyal medya takibikonusu işlendi. Ajans Press’i temsilen, Dış İlişkiler Yöneticisi Gökçin Merter’in katıldığı seminerde dijital medya masaya yatırıldı.

Merter seminer ile ilgili bilgi aktarırken “Global olarak sosyal medyanın; markalar, PR ajansları ve medya takibi şirketleri için artan önemi artık aşikar.” dedi. Merter, medya takibi şirketlerinin dünya genelinde alarma geçtiğini belirterek, "Ajans Press” olarak uluslararası gelişmeleri yerinde izliyor; yüz binlerce haber, yorum içerisinden ilgili ve kaliteli bilgileri filtreleyerek müşterilerimize en hızla şekilde sunmak için sistemlerimizi ve ekibimizi sürekli geliştiriyoruz."dedi.

Seminerde, eskiden pasif olan tüketicinin sosyal medya ile birlikte proaktif duruma gelmesi, marka yönetiminin dijital medyaya kayması konu alınırken, global medya takibi şirketlerinin en mükemmel ve güncel metotlarla sosyal medya takibini müşterilerine sunma çözümleri paylaşıldı.

Ajans Press, FİBEP’in Pazarlama İletişimi Komisyonu’na oy çokluğu ile seçilmesi sebebiyle, bundan sonra Türkiye’yi uluslararası platformda daha aktif olarak temsil edecek.

ap2.20111019231344.jpg

ap3.20111019231359.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar