Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eyüp Belediyesi, engelliler ve yaşlıların Eyüp Sultan Camii’ne ulaşımını kolaylaştırmak için Meydanın çeşitli bölümlerine mini golf aracı koydu

16 Aralık 2011 Cuma 10:14
Meydan düzenleme çalışmaları çerçevesinde birçok yeni projeye imza atan Eyüp Belediyesi, engelliler ve yaşlıların Eyüp Sultan Camii’ne ulaşımını kolaylaştırmak için Meydanın çeşitli bölümlerine mini golf aracı koydu.

Eyüp Belediyesi Eyüp Sultan Meydanı’nda yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi.  Meydan düzenleme çalışmaları çerçevesinde birçok yeni projeye imza atan Eyüp Belediyesi, engelliler ve yaşlıların Eyüp Sultan Camii’ne ulaşımını kolaylaştırmak için Meydanın çeşitli bölümlerine mini golf aracı koydu.

Eyüp Sultan Camii’ne gitmek için Eyüp’e gelen engelli ve yaşlı vatandaşlar, Meydan’dan belediyenin kendilerine tahsis ettiği mini golf aracına binerek Cami’ye ulaşıyor   ve ibadetlerini gerçekleştirebiliyorlar. Belediye bu hizmeti için şimdilik 4 adet elektrikli mini golf aracı tahsis etti. Ayrıca Eyüp Belediyesi görme engelliler için Meydan’da yeni düzenlemeler yapacak.

eyup2.20111216101809.jpg

eyup3.20111216101829.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar