Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, İstanbul’un eski ilçe ve belde belediye başkanlarını Eyüp Sultan’da kahvaltıda ağırladı

16 Şubat 2013 Cumartesi 19:49
Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, İstanbul’un eski ilçe ve belde belediye başkanlarını Eyüp Sultan’da kahvaltıda ağırladı. Eski anıların yadedildiği kahvaltıda, günümüzde İstanbul’da yaşanan sorunlar ve Eyüp’teki yeni projeler, çalışmalar masaya yatırıldı.

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, İstanbul’un eski ilçe ve belde belediye başkanlarını Eyüp Sultan’da kahvaltıda ağırladı.

Kartal eski belediye başkanı Arif Dağlar, Maltepe eski belediye başkanı Fikri Köse, Esenler eski belediye başkanı Mehmet Öcalan, Pendik eski belediye başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, Sultanbeyli eski belediye başkanı Alaattin Ersoy, Sarıyer eski belediye başkanı Yusuf Tülün ve beldelerin eski belediye başkanları Başkan İsmail Kavuncu’yla Eyüp Sultanzade Restaurant’taki kahvaltıda biraraya geldi.

Eski anıların yadedildiği kahvaltıda, günümüzde İstanbul’da yaşanan sorunlar ve Eyüp’teki yeni projeler, çalışmalar masaya yatırıldı.

eyup2.20130216195433.jpg

eyup3.20130216195456.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu