Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, eşi ile birlikte hafta sonu Eyüp Sultan’ı ziyaret etti.

09 Temmuz 2012 Pazartesi 11:20
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, eşi ile birlikte hafta sonu Eyüp Sultan’ı ziyaret etti. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, eşiyle birlikte karşıladı. Bakan, Başkan Kavuncu ile birlikte Fahri Korutürk Caddesi üzerinde hem esnafla hem de vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların fotoğraf isteğini kırmayan Bakan Yıldız, daha sonra Eyüp Sultan Türbesi’ni ziyaret etti.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, eşi ile birlikte hafta sonu Eyüp Sultan’ı ziyaret etti.  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, eşiyle birlikte karşıladı. Bakan, Başkan Kavuncu ile birlikte Fahri Korutürk Caddesi üzerinde hem esnafla hem de vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların fotoğraf isteğini kırmayan Bakan Yıldız, daha sonra Eyüp Sultan Türbesi’ni ziyaret etti.
 
Ziyaretin ardından Bakan Yıldız ve beraberindekiler, Pierre Loti Tepesi’nde bulunan Turquhouse Hotel’i ziyaret etti.  Hotel içinde yer alan Aziyade Restaurant’ta  gelin ve damadı gören Bakan Yıldız, çiftin yanına giderek tebrik etti ve üç çocuk sözü aldı. Bakan ve eşi daha sonra geline  takı taktı.  
Bakan Taner Yıldız ve eşi,  Pierre Loti Tepesi’nde eşiyle birlikte kahve içtikten sonra Eyüp’ten ayrıldı.
 
 
 
c11g3751.jpg

c11g3734.jpg

c11g3704.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar