Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Emitt Fuarında Niksar, turizm profesyonellerine ve İstanbullu turizm severlere tanıtılıyor.

25 Ocak 2013 Cuma 23:23
Belediye Başkanı Duran Yadigar’ın katılımıyla açılan Niksar standında Niksar Kamping canlandırılıyor. Ve bu yıl 17 cisi Niksar’da düzenlenecek olan Uluslararası Doğada Görüntü Avcilığı Yarışması (DOGAY) ile 1inci Anadolu Kamp Karavan Rally ilgili tanıtımlar yapılıyor.

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan ve bu yıl 17'ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi'nde açıldı. Dünyada ve Türkiye'de turizmde öne çıkmak isteyen iller, beldeler, kalkınma ajansları, turizm firmaları ve sektör profesyonellerinin yer aldığı fuar, 27 Ocak Pazar gününe kadar gezilebilecek.

Emitt Fuarında Niksar, turizm profesyonellerine ve İstanbullu turizm severlere tanıtılıyor. Belediye Başkanı Duran Yadigar’ın katılımıyla açılan Niksar standında Niksar Kamping canlandırılıyor. Ve bu yıl 17 cisi Niksar’da düzenlenecek olan Uluslararası Doğada Görüntü Avcilığı Yarışması (DOGAY) ile 1inci Anadolu Kamp Karavan Rally ilgili tanıtımlar yapılıyor.

17. Emitt Fuarının açılış gününde Niksar standı yoğun bir ziyaretçi akınına uğradı. Turizm profesyonellerinin yanı sıra bir çok ilin valileri, belediye başkanları ve Niksarlılar Niksar standını ziyaret etti. Bir çok ulusal televizyon kanalının da ilgisini çeken standımızda Belediye Başkanı Yadigar yaptığı röportajlarla Niksar’ı anlatarak Niksar’ı görmeyen kalmasın dedi. Ayrıca Niksar Belediyesi Mahalli Müzik Ekibinin yöresel türküleri de fuar ziyaretçilerinin ilgisini çekti.

niksar3.20130125233442.jpg

niksar4.jpg

niksar7.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar