Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, vatandaşlar ve esnafla buluşmaya devam ediyor

20 Temmuz 2017 Perşembe 10:00
Bağlar ilçesindeki ziyaretinde halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, halkın görüşünü önemsediklerini belirterek, "Vatandaşlarımızla ortak akıl anlayışıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz." dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, vatandaşlar ve esnaflarla buluşmaya devam ediyor. Bağlar ilçesi Medine Bulvarı’nda esnafları ziyaret eden Başkan Atilla, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yolda yürürken gördüğü vatandaşlarla selamlaşan Başkan Atilla, öneri ve talepleri dinledi.

Esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Atilla, çocuklarla da yakından ilgilendi.

‘Hizmetleri halkımızla paylaşıyoruz’

Halkın görüşünü önemsediklerini belirten Başkan Atilla, şöyle konuştu: "Belediyemizin yürüttüğü hizmetleri halkımızla paylaşıyoruz. Bu şekilde kentimizdeki çalışmaları halkımızla değerlendiriyoruz. Diyarbakır'ı hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz. Projelerimizi vatandaşlarımızla istişare ediyoruz. Vatandaşlarımızla ortak akıl anlayışıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Diyarbakırlılar her şeyin en iyisini hakkediyor."

‘Büyükşehir Belediyesi bizi önemsiyor’

Vatandaşlar ise Atilla'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Büyükşehir Belediyesi yaptığı çalışmalarla şehrimizdeki eksiklikleri gideriyor. Başkanımız çalışmalarını yürütürken bizimle görüş alışverişinde bulunuyor. Bu durum, belediyenin bizi önemsediğini gösteriyor. Bizi yalnız bırakmayan Başkanımıza teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Başkan Atilla, daha sonra Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde bir AVM'de esnafları ziyaret etti.

diyarbakir2.20170720005559.jpeg

diyarbakir3.20170720005611.jpeg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
ÖMER YILDIRIM
Medya ve İletişim Uzm. Sanat Yön
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar
YUNUS EMRE KARAHAN
Türkiye Hafıza Şampiyonu