Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve yardımcıları, esnaf odalarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi

11 Ekim 2011 Salı 23:05
Esnaf odalarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri istek ve önerilerini dile getirdiler. Belediye yönetiminin sivil toplum örgütleri ile işbirliği içerisinde çalışmasından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek, daha geniş katılımlı toplantılar yapılmasının faydalı olacağını belirttiler.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, esnaf odalarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile toplantı yaptı.

Daha önce “birlikte yönetim” ilkesi kapsamında sivil toplum örgütleri ile toplantılar yapan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve yardımcıları, son olarak esnaf odalarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Belediye meclis salonunda düzenlenen kahvaltılı toplantıda Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, özel bir firma tarafından hazırlanan tanıtım filmini sinevizyon gösterisi ile izletti.

Çorlu Belediyesi’nin hizmetlerini konu alan film, esnaf odalarının başkanları tarafından beğeniyle karşılandı. Daha sonra belediyenin çalışmaları ve devam eden projeleri hakkında konuşuldu. Esnaf odalarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri istek ve önerilerini dile getirdiler. Belediye yönetiminin sivil toplum örgütleri ile işbirliği içerisinde çalışmasından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek, daha geniş katılımlı toplantılar yapılmasının faydalı olacağını belirttiler.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Tekirdağ Odalar Birliği Başkanı Sami Kayın, Bakkallar ve Kuruyemişçiler Odası Başkanı Yusuf Gümüş, Çorlu Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Feyzullah Aktepe, Kahveciler Odası Başkanı Metin Bak, Terziler Odası Başkanı Nazmi Çolak, Bakkallar ve Manavlar Odası Başkanı Yusuf Gümüş, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Coşkun Tokgöz, Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Enver Şengelir, Madeni Eşya ve Sanatkârlar Odası Başkanı Rüstem Duman, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Osman Tunca ve esnaf odalarının yönetim kurulu üyeleri katıldı.

corlu2.20111011231128.jpg

corlu3.20111011231150.jpg

corlu4.20111011231217.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar