Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çatalca Belediyesi kurulan araç takip sistemiyle ilçenin temizliğini daha hızlı ve sitemli yapacak

29 Eylül 2011 Perşembe 22:08
Belediye şimdide kurulan araç takip sistemiyle İlçenin temizliğini daha hızlı ve sitemli yapacak. Önceki gün hayata geçirilen yeni sistem ile araçların yanı sıra mahalle ve sokaklardaki süpürme çalışmaları da takip ve denetim altına alınacak.

Evimiz kadar temiz Çatalca sloganı ile Çatalca Belediyesi, özellikle temizlik işlerinde ilçeye daha kaliteli hizmet etmek adına çalışmalarına devam ediyor. Belediye şimdide kurulan araç takip sistemiyle İlçenin temizliğini daha hızlı ve sitemli yapacak. Önceki gün hayata geçirilen yeni sistem ile araçların yanı sıra mahalle ve sokaklardaki süpürme çalışmaları da takip ve denetim altına alınacak.

 

Çatalca Belediyesi Temizlik işlerinde İlçe Halkına hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek adına Temizlik Müdürlüğüne araç ve personel takip sistemi getirdi. Hayata geçirilen yeni sisteme göre çöp toplama araçlarının nerede ve hangi noktalarda çöpleri hangi saatlerde topladığı, görülebilecek.

Araçların yanı sıra sokak ve mahallelerde süpürme işlerini yapan personelde bu sistemle takip altına olacak.

 

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'nın talimatları sonrasında hayata geçirilen Temizlik işleri müdürlüğü tarafından takibinin yapılacağı sistem sayesinde çöp toplama araçlarının saat kaçta çöp konteynırlarını aldığını, çöp aracının durduğunu, ya da araçların seyir halinde olup olmadığı gibi en ince ayrıntılara kadar detayları veriyor.

 

catalca3.20110929221149.jpg

 

catalca4.20110929221214.jpg

 

www.belediyegazetesi.net

 

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar