Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çankırı Belediyesi, belediye çalışanlarını ve ailelerini iftar yemeğinde bir araya getirdi

26 Ağustos 2011 Cuma 07:46
İftar yemeğine; Belediye Başkanı İrfan Dinç ve eşi Zeynep Dinç, Belediye Başkan Vekili Rafet Alemdar, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Mithat Kılıç, Arif Çiyan ve Mehmet Çayır, Birim Müdürleri ile birlikte tüm belediye çalışanları ve aileleri katıldı.

Ramazan ayı boyunca mahalle sakinleri, dernek ve sivil toplum kuruluşlarına iftar yemeği veren Çankırı Belediyesi, belediye çalışanlarını da unutmadı.

Belediye İş Merkezi Uzay Düğün salonunda düzenlenen iftar yemeğine; Belediye Başkanı İrfan Dinç ve eşi Zeynep Dinç, Belediye Başkan Vekili Rafet Alemdar, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Mithat Kılıç, Arif Çiyan ve Mehmet Çayır, Birim Müdürleri ile birlikte tüm belediye çalışanları ve aileleri katıldı.

Mesai arkadaşlarına kendi elleriyle yemek dağıtan Belediye Başkanı İrfan Dinç “Değerli arkadaşlar birlikte şehrimize hizmet ediyoruz. Koyduğumuz her tuğla sonuçta kendimiz için. Bunun bilincinde olarak gayret ediyoruz, çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Şunu amiriniz olarak söylüyorum; çalışan mutlaka ve mutlaka emeğinin karşılığını alır. Ama gayretinizden, ihlasınızdan ve iyi niyetinizden asla ve asla taviz vermeyiniz. Ben hepinize şimdiden hayırlı ramazanlar diliyorum. Geceniz mübarek olsun, Allah’a emanet olunuz, afiyet olsun diyerek” kısa bir konuşma yaptı.

Yemeğe katılan personel ve aileri Belediye Başkanı İrfan Dinç’e böyle bir ortamı sağladığı için teşekkür ettiler ve salondan ayrıldılar.

cankiri2.20110826075043.jpg

cankiri3.20110826075057.jpg

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar