Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da halkın katılımına yönelik faaliyetleri desteklediklerini söyledi

03 Kasım 2011 Perşembe 20:43
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da halkın katılımına yönelik faaliyetleri desteklediklerini vurgulayarak, Yıldırım Kent Konseyi’nin de ilçede vatandaşlarla bütünleşecek örnek çalışmalar yapacağına inandığını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yeni göreve başlayan Yıldırım Kent Konseyi Başkanı Arif Çelenk ve yürütme kurulu üyeleriyle tarihi belediye binasında bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala da ziyarette hazır bulundu. Başkan Altepe’ye yapılacak çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Çelenk, “Büyükşehir Belediyesi’nden aldığımız güçle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Bursa Kent Konseyi de bize kayıtsız şartsız destek verdi” dedi.

Yıldırım’da 4 çalışma grubuyla vatandaşlara ulaşacaklarını anlatan Çelenk, Yıldırım’da yapılanan kent konseyi ile Türkiye’deki değişime birebir elçi olmak istediklerini ifade etti.    

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Kent Konseyi’nin çalışmalarına işaret ederek, “Bursa Kent Konseyi, örnek işler yapıyor. Herkes memnun. İyi niyetli, üretken ve halkın ihtiyaçlarına katkı koyan çalışmalar yapılmalı. Bu bize de güç katıyor. Yıldırım’da çok büyük değişiklikler yapmalıyız. Burada çalışmalarınızla desteğinizi görmemiz çok önemli. Kent konseyleri halka ulaşma noktasında önemli roller üstleniyor” diye konuştu.

Altepe, Yıldırım Kent Konseyi’nin bu moralle önemli çalışmaları hayata geçirebileceğini söyledi.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala ise Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin konseye büyük destek verdiğini vurgulayarak, “Bursa Kent Konseyi yapılanması ile Büyükşehir Belediyesi yönetimi örtüşünce ortaya Türkiye’ye örnek işler çıkıyor. Bu noktada her türlü desteği sağlamaya hazırız” dedi.

bursa2.20111103204654.jpg

 

www.belediyegazetesi.net

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar