Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği organizasyonda, yürüme engelli 3 kadına akülü araç hediye edildi.

12 Mart 2012 Pazartesi 15:49
BUSKİ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen organizasyonda, yürüme engelli Özge Topal, Zeliha Ömürt ve Yıldız Yılmaz akülü araçlarına kavuştu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği ‘Kadınlar Günü Dayanışma Programı’, dayanışmanın ve yardımlaşmanın unutulmaz örneğine sahne oldu. Organizasyonda, yürüme engelli 3 kadına akülü araç hediye edildi.

BUSKİ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen organizasyonda, yürüme engelli Özge Topal, Zeliha Ömürt ve Yıldız Yılmaz akülü araçlarına kavuştu. Toplumları ayakta tutan en temel unsurun, dayanışma ruhundan kaynaklandığını belirten BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı,  birlikteliğin ve dayanışmanın önemine işaret ederek, birlikte çarpan yüreklerin ‘engel’ tanımadığını vurguladı. BUSKİ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı Adem Vural’ın da hazır bulunduğu etkinlik, dayanışma ruhunun birlikteliğine sahne oldu. Sürpriz hediyeler ve özel ikramlarla unutulmaz dakikalar yaşayan davetliler, Türk Sanat Müziği Fasıl Grubu’nun seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle gönüllerince eğlendi.

buski2.jpg

buski3.jpg

buski4.jpg

www.belediyegazetesi.net

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FUAT BOL
TBMM 23. Dönem Milletvekili
MURAT BAŞARAN
Gazeteci / Yazar